За даними Appsflyer Performance Index XIII, після того, як Apple набув чинності ATT, Apple Search Ads (ASA) обійшов Facebook, який завжди лідирував у iOS, у рейтингу потужності та обсягу.

Як єдине медіа-джерело в iOS, яке працює незалежно від SKAdNetwork на iOS і детерміновано приписує користувачів, не дивно, що ASA випереджає Facebook на iOS. «Дійсно, маркетологи iOS стікалися до ASA після введення в дію ATT. Кінцевий результат – йому вдалося досягти майже 60% свого трафіку від попереднього індексу, який охопив всю другу половину 2020 року лише за 7 тижнів», – повідомляє Appslyer. 

Переваги Apple Search Ads (ASA)

Домінування ASA зумовлене неігровими додатками, де воно посіло перше місце, завдяки лідеру, який він зайняв у групі «Життя та культура» у семи регіонах світу, включаючи Східну Європу, Великий Китай, Японію та Корею, Латинську Америку, Близький Схід , Північна Америка, Західна Європа.

У іграх Apple Search Ads посіла 3-е місце в рейтингу потужності і 4-е в рейтингу обсягу, що все ще краще, ніж позиції №6 і №8 у попередньому індексі. Його результативність в іграх значною мірою була зумовлена ​​рейтингом №1 в групі Casual Gaming в Японії та Кореї, на Близькому Сході, в Західній Європі та Північній Америці.

Apple Search Ads також обігнала Facebook як у глобальному рейтингу потужності, так і в рейтингу обсягу за Індексом IAP.

Facebook Ads тримаються за ігри

Facebook зайняв перше місце в рейтингах ігор (як в рейтингу потужності, так і за обсягом), з місцем на вершині рейтингу Puzzle, Role Play, Simulation і Strategy, але опустився до 2-го в неігровому рейтингу.

 

 

Справи Google Ads

Зберігаючи найбільшу кількість встановлень у маркетингу додатків на Android, Google продовжує нарощувати свою перевагу в Facebook на пристроях Android. 

Він посів перше місце в рейтингу індексу збереження за потужністю та обсягом у всіх ігрових та неігрових категоріях, за винятком гоночних. 

Більша частина його зростання відбулася за рахунок ігор, де вона збільшила свою частку в глобальному колі встановлення додатків на 5% у цьому індексі (порівнюючи 1 півріччя 2021 року з 2 півріччям 2020 року). З найбільшим охопленням майже в кожному регіоні, більшість зростання Google припадає на країни, що розвиваються, де домінують Android, зокрема в Індії, Латинській Америці та Південно-Східній Азії.

Індекс ремаркетингу показує, що, хоча Facebook все ще домінує в категорії ремаркетингу, Google скоротив цей розрив і навіть посідає перше місце серед фінансових програм у Європі та світі.

Джерело: Appsflyer

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Q/A: Перспективні канали просування в 2021 ❓ Наша відповідь – це email-маркетинг

♬ FEEL THE GROOVE – Queens Road, Fabian Graetz