Мобільний застосунок ATB Arena, який розроблений спеціально для однойменної акції продуктової мережі “АТБ”, досяг приголомшливого рекорду — 1 400 000 завантажень за місяць.

1 вересня лідер українського рітейлу запустив гейміфіковану акцію з доповненою реальністю (AR), в межах якої покупцям пропонують унікальну картку з супергероями. Акція проходить у 1100 магазинах.

Вже 03.09 ATB Arena очолив рейтинг мобільних застосунків в Україні, залишаючись у топі по сьогоднішній день. Понад 20 тисяч користувачів, діти і дорослі, залишили позитивні відгуки і поставили найвищі оцінки мобільній грі у App Store і Play Market.

Найбільша продуктова мережа України продовжує традицію сміливих маркетингових рішень, впроваджуючи інноваційні digital-технології у комунікації зі своєю аудиторією.  

 

“Формування нових купівельних трендів, впровадження сучасних інноваційних рішень і додаткових клієнтських сервісів є невід’ємною частиною стратегії нашого розвитку. Ми системно підходимо до питань, які важливі і затребувані більш ніж чотирьом мільйонам наших покупців.

Програма лояльності з доповненою реальністю “ATB Arena” — не перший проєкт, який ми реалізуємо спільно з агентством Art Nation Loyalty останнім часом. Безумовно, здійснення такого проєкту додасть додаткових переваг і користі всім нашим клієнтам”, — підкреслює голова Ради директорів, генеральний директор корпорації “АТБ” Борис Марков.

 

Технологія креативної кампанії 

Щоб запустити гру, потрібно “оживити” спеціальну картку. Її можна отримати за 99 копійок в магазині мережі “АТБ” за кожні 99 гривень в чеку. Колекція складається із 34 унікальних карток. Завдання гравця — зібрати власну команду супергероїв, яка буде боротися проти сили зла. Встановивши застосунок, користувач “оживляє” свого супергероя і починає віртуальний бій. Завдяки технології AR-битва набуває реалістичності, захоплює і підсилює занурення в гру. 

ATB Arena — це не просто мобільний застосунок. Користувачам пропонують повноцінну цікаву гру, яка містить більше ніж 500 ігрових рівнів.

 

Тренди

Такий колосальний успіх акції й застосунку пояснюється тим, що вони відповідають актуальним трендам. Сучасний споживач більш активно залучається, якщо йому пропонують інтерактивний контент.

Гра, колекціонування та wow-ефект від доповненої реальності стали ключовими факторами успіху акції серед клієнтів “АТБ”. Крім того, сприятливою умовою для старту акції стала загальносвітова популярність мобільних ігор і наростальний тренд на доповнену реальність.

ATB Arena — це своєчасна й актуальну відповідь рітейлера на очікування сучасного споживача.

Гейміфікована акція “ATB Arena” була розроблена спільно з агентством Art Nation Loyalty.

Акція триватиме по 13 жовтня, тож долучитися до гри може кожний охочий, здійснивши попередньо покупки у магазині мережі “АТБ”. 

 

АТБ-маркет найбільша мережа магазинів України, яка налічує понад 1100 торгових точок в різних областях країни. Роздрібна мережа була заснована в 1993 році. Щодоби в магазинах мережі “АТБ” роблять покупки понад 4 млн українців. Товарообіг компанії у 2019 році склав більше ніж 120 млрд грн.

Корпорація АТБ об’єднання великих українських компаній, що здійснюють свою діяльність в таких сферах бізнесу, як управління активами, роздрібна торгівля, виробництво і продаж продуктів харчування. До складу корпорації входить роздрібна компанія АТБ-маркет, кондитерська фабрика Квітень, м’ясна фабрика Фаворит Плюс. Флагманом бізнесу корпорації є торговельна мережа АТБ.

Art Nation Loyalty агентство лояльності, що спеціалізується на розробці інноваційних продуктів. Поєднуючи актуальні тренди, технології та ігрові механіки, компанія створює особливі моменти для покупців і додатковий прибуток для ритейлу. Серед клієнтів Art Nation Loyalty: “АТБ” (№1 в Україні), “Євроопт” (№1 в Білорусі), “Magnum Cash & Carry” (№1 в Казахстані) та інші.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: