Нова рекламна кампанія Avon порушує питання соціальної ролі жінок. 

Міжнародна косметична компанія Avon запустила новий рекламний ролик у рамках тривалого проєкту #осьщояможу. У ньому розповідається про неймовірних українських жінок та рамки, в які їх заганяє суспільство. 

“Думаєш ти знаєш, хто така сучасна українка? Хто сказав, що вона повинна залишити роботу, тому що її місія виховувати дітей? Або, що вона не може будувати кар’єру, бо це справа для чоловіків. Ми, жінки, постійно відчуваємо тиск соціальних ролей. Якби 82% жінок* мали можливість щось змінити — зробили б це.

Час бути вільними від стереотипів і сміливо заявити: Ось, що я можу! Вже 135 років компанія Avon допомагає жінкам по всьому світу довести, що вони можуть. Наважуйся і ти! *На підставі дослідження AVON «Сучасна українка» за участю 1000 жінок по всій Україні, липень 2020 р”, – йдеться у рекламному ролику Avon.

 

 

Глобальна платформа Avon «ЗарадиНеї» покликана покращити життя 100 мільйонів жінок щороку. Avon розробила масштабний план дій, щоб відкрити для жінок світ можливостей, свободи самовираження та самореалізації. До 2030 року Avon на глобальному рівні працюватиме задля того, аби жінки світу мали рівні можливості у веденні бізнесу за власними правилами, відчували себе захищеними, були здоровими й звільнились від тиску стереотипів краси та врешті обрали «красу за своїми правилами». 

Читати більше: