Анастасія Волевач – сертифікований бухгалтер-практик з досвідом керування відділом бухгалтерського аутсорсингу, яка на знанні основ маркетингу створила за півроку власну навчальну імперію. 

Джерело: https://avstudy.com.ua/

Насправді ідея навчального онлайн-бізнесу – не нова для України. Різноманітні курси, вебінари, семінари, записи занять –  вже охопили майже усі сфери нинішнього ринку. Цінність професійних знань і, відповідно, попит на якісні курси росте з космічною швидкістю – всі вчать і всі навчаються. 

Якщо ще 5 років назад на навчання йшли за дипломами та ступенями, то зараз фанове сприйняття реальності вплинуло і на інфобізнеси. Запропонуйте комфорт, користь і зворотний зв’язок – у вас купуватимуть курси. Формула запуску теж здається простою – брендова айдентика, визначення цільової аудиторії, формулювання унікальної торгової пропозиції, застосування діджитал-маркетингових технологій, викладачі-експерти. Та на практиці досягають мети лише ті компанії, які здатні реалізувати її на професійному рівні, та ті, за маркетингом яких стоїть справді цінний продукт.

У кейсі в ніші бухгалтерів – Анастасії Волевач вдалося упакувати свої експертні знання в бізнес та конкурувати з навчальними курсами аудиторських компаній зі світовим ім’ям. 

 

Досьє

Бренд: Онлайн-школа бухгалтерії «AVS».

Цільова аудиторія: бухгалтери або кожен, хто хоче розбиратися в бухгалтерських справах.

Унікальна торгова пропозиція: професійне навчання бухгалтера в зручному форматі. 100% онлайн. 

Залучення нової цільової аудиторії: безкоштовний корисний професійний контент – тематичні вебінари та безкоштовні онлайн-матеріали для бухгалтерів (інструкції, чеклісти, приклади заповнення документів та звітів, Excel-шаблони документів). 

Які болі клієнтів вирішує навчальний продукт: 
Якісна презентація інформації – максимально чіткий виклад теми вебінару. Експертність – коментарі практикуючого досвідченого бухгалтера. Актуальність інформації – роз’яснення всіх нововведень та бухгалтерських операцій.
Зручність процесу навчання – онлайн-вебінари, онлайн-практикуми, онлайн-інструкції. 

 

Digital-технології

Сайт: www.avstudy.com.ua – перехід

YouTube-канал: 8,33 тисяч підписників – перехід

Facebook:  5 300 підписників – перехід 

 

Прибуток

Платні продукти – повноцінні професійні курси для бухгалтерів: 

Онлайн-курс по бухгалтерії ФОП,
Онлайн-курс по обліку ПДВ,
Онлайн-курс по Зарплаті та кадрам.

Досягнення – KPI

За півроку компанія вийшла на такі результати: 

23 тисячі бухгалтерів в спільноті.
19.тисяч бухгалтерів пройшли безкоштовні вебінари. 
800 студентів навчаються на платних онлайн-курсах.
93% студентів радять курси після завершення навчання. 

 

Розглянемо з вами сильне з точки зору маркетингу обгрунтування унікальної торгової пропозиції (УТП) курсів для бухгалтерів з питань ведення ФОП. 

Джерело: https://avstudy.com.ua/


Також у якості вдалого прикладу відеозапрошення на навчання розглянемо запис роз’яснення необхідності записатися на Онлайн-курс по Зарплаті та кадрам.

Джерело: https://youtu.be/fUUFfAuzf0g

Перейти від роботи з великою кількістю клієнтів почергово до масштабування бізнесу для охоплення сотень-тисяч замовників одночасно – реально у будь-якій сфері. Стратегія, тактика, впровадження 😉

 

Читати більше: Розбір “на холодну голову”. Чому реклама П.Пельмені все-таки варта засудження

Читати більше: IKEA в Украине. Бой с digital-фейками

Читати більше: 10 ідей для подарунку. Ми знаємо краще за всіх, коли найвигідніше купувати