Продажі B2B змінилися назавжди. 

Тепер, коли майже всі мають доступ до тієї ж самої інформації, процес продажів B2B змінився назавжди. Продавці більше не тримають усі козирі в своїх руках.

B2B-ринок повністю переходить до процесу продажу, орієнтованого на покупця, в той час непотрібні та застарілі механіки продажів відживають.

69% B2B-покупців у світі свідчать, що найшвидший шлях до їх сердець пролягає через прислуховування до їхніх індивідуальних потреб.

Підтвердити цей тренд можуть дев’ять статистичних даних про продажі B2B від Articulate Marketing. Ця інформація допоможе вам оновити вашу маркетингову стратегію та гарантовано досягти успіху. 

Продаж в інтернеті

Згідно з даними Forrester Research, електронна комерція B2B призведе до прибутку на $1,2 трлн до 2021. Діджитал-грамотність та достойна присутність в Інтернеті для компаній B2B сьогодні є архі-важливою стратегією.

71% підприємств B2B вважають, що простий у користуванні веб-сайт – одна з найцінніших функцій продажу. Вони оптимізують свою присутність в інтернеті з урахуванням покупця, і це гарантовано окуповується. 

83% підприємств, які поки не прадають через інтернет, планують запустити e-commerce протягом найближчих двох років. 

Виховання покупця

60% покупців B2B готові поговорити з продавцем лише після того, як вони проведуть власні дослідження та самі оберуть собі продавця. Щоб забрати цільову аудиторію раніше конкурентів, бізнесу та B2B-продавцям необхідно стати лідером думок, до яких прийдуть покупці у процесі власних пошуків. 

95% В2В-покупців вибирають компанії, які забезпечують необхідний інформативний контент на кожному етапі подорожі покупця. Розподіліть цільовий вміст по усіх етапах, щоб створювати точки контакту та обміну інформації на усіх етапах співпраці з покупцем.

82% клієнтів взаємодіють щонайменше з п’ятьма різними каналами контенту свого постачальника, перш ніж вирішити запитати про їх послуги. Переконайтесь, що якість вашого контенту відображає якість вашого продукту чи послуги, та чи присутні ви там, де найчастіше буває ваш замовник. 

Охоплення

76% електронних листів із пропозиціями щось придбати ніколи не відкриваються, а пересічна людина щодня видаляє майже половину всіх нових електронних листів. Дізнайтеся, що покупці хочуть бачити у своїй папці “Вхідні”, і вам не доведеться змагатися за увагу ваших клієнтів – вони дадуть це безкоштовно.

Виховання результатів призводить до збільшення на 20% ваших шансів на закриття угоди, але процес потребує часу. Зараз існують інструменти, які здатні якісно автоматизувати та оптимізувати усі процеси. Обов’язково застосовуйте їх.
64% продавців, які використовують соціальні медіа, досягають плану продажів. Для тих, хто цього не робить, шанси падають до 49 відсотків. Шукати точки взаємодії з цільовою аудиторією потрібно там, де вона шукає інформацію про необхідні товари та послуги, це означає необхідність просування також на спеціальних соціальних платформах, наприклад, як професійний LinkedIn.

Список продовжується, але на що вказують усі ці статистичні дані – це світ продажів B2B, в якому успіх означає задоволення вашої аудиторії та їх потреб. 

Оскільки 50% покупців сприймають продавців як наполегливих, а 61% з них кажуть, що наполегливість шкодить шансам на успішну угоду – це сигнал про необхідність змінювати підхід та розвиватися.

Вдосконалюйте методи побудови довіри, залучайте потенційних клієнтів, автоматизуйте усе, що можливо, і підтримуйте присутність на потрібних онлайн-платформах 😉

 

 

Читайте більше:

https://www.instagram.com/p/B-XUzJljUDu/?utm_source=ig_web_copy_link