Згідно з прес-релізом, Bacardi Rum розпочав свою першу святкову кампанію за більше ніж десятиліття з ініціативою «Winter Summerland», присвяченою привнесенню тепла Карибського басейну в холодні місяці. 

У трьох 15-секундних рекламних оголошеннях під назвою “Шале”, “Льодові куполи” і “Дерева” з’являється персонаж бармена/діджея, який торгує за комбінованим барним візком і зі звуковою системою в традиційно зимових сценах і запускає музику, щоб стряхнути снігопад і розкрити тропічні елементи, приховані під ними, як-от пальми та загораючих відпочивальників.

Креатив, створений агентством BBDO New York, запускатимуть в рекламу з 19 листопада по 31 січня в Instagram, Facebook, Pinterest, Snapchat, YouTube, Pandora, SoundCloud, iHeart Radio та національному американському телебаченні.

Білборди і мерч

Концепція включає також офлайн-компонент, де Bacardi проведе годинну аренду білбордів на Таймс-сквер, щоб продемонструвати віньєтки в грудні. Ромовий бренд також співпрацює з брендом розкішного одягу для відпочинку Aviator Nation щодо лінійки капелюхів (48 доларів), толстовок (189 доларів) і спортивних штанів (156 доларів), які продаються через Shop.Bacardi.com. Товари високого класу можуть зацікавити споживачів, які шукають нетрадиційні подарунки під час свят.  

У той час як Bacardi Rum в останні роки брав участь у невеликих святкових поштовхах, бренд запускає свою першу повноцінну святкову кампанію за більше ніж десятиліття, намагаючись надати споживачам щось несподіване в холодні місяці. Сезон продовжує бути затьмарений невизначеністю, оскільки проблеми з пандемією продовжуться, а проблеми ланцюга поставок загрожують традиціям дарування подарунків.

Як потенційний бальзам, продавець алкогольних напоїв наголошує на темах тепла та веселощів, щоб розбити прохолодну атмосферу, в тому числі через серію нових оголошень, очолюваних різко одягненим персонажем, який одночасно виступає в ролі бродячого карибського ді-джея та бармена.

 

 

Розповідь про «Зимовий літній край» (Winter Summerland) приведе до захоплення рекламного щита на Таймс-сквер, пов’язаного віньєтками, що передбачає, що визначна пам’ятка Нью-Йорка (США) знову буде переповнена туристами та буде веселити місцевих жителів після того, як було там було тихо через COVID-19.  У цьому районі повертаються інші свята: мер Білл де Блазіо у вівторок оголосив, що святкування Нового року на Таймс-сквер повернеться в 2022 році, а учасники повинні бути повністю вакциновані.

 

 

 

Інші нещодавні ініціативи Bacardi включають обіцянку своєї материнської компанії зменшити використання пластику у своїх святкових подарункових упаковках на 50% у 2021 році порівняно з минулим роком. 

 

 

Алкогольний гігант прагне до 2023 року виключити одноразовий пластик зі своїх подарункових упаковок і продуктів у точках продажу. У жовтні бренд Bacardi розпочав ініціативу щодо нерозбірних токенів (NFT) з BBDO New York, присвяченою музиці. Кожен актив у колекції передає власнику NFT частину гонорар за відповідний мікстейп, щоб вони могли заробляти більше під час трансляції пісні. 

Джерело: PR News Wire

 

@proidei.com

Сучасний сленг 😅👻

♬ оригинальный звук – ГРИГОРИЙ КЛИМЕНКО

 

 

Послуги PRO Ідеї