Напередодні нового навчального року в маркетингу та рекламі виникає гучний ситуативний інфопривід – Back to School Sale.

Попри американське коріння, цей спосіб нагадати про бренд та запропонувати якусь пропозицію, актуальну для школярів та студентів, полюбили й в Україні – як бізнес, так і споживачі. 

Мережа стоматологічних клінік Дарлін

Дарлін пропонує беспрецендентну акцію – безкоштовний стоматологічний огляд школярів з 20 серпня до 20 вересня. 

Джерело: instagram.com/darlin_clinic

 

Фешн-рітейл KANZ 

Бутик дитячого одягу Kanz культивує елегантний стиль шкільної форми європейських виробників, наголошуючи на емоції, які відчуватиме дитина в якісній та стильній формі. 

Джерело: instagram.com/kanz_ukraine

 

SEO-платформа SE Ranking

Креативна комунікація SE Ranking, таргетована на маркетингових спеціалістів в Україні, пропонує підготувати своїх підопічних, тобто сайти клієнтів до першого вересня, яке традиційно вважається стартом нового бізнес-сезону. 

 

Фешн-рітейл Baby Marlen 

Магазини вишуканого дитячого одягу Baby Marlen пропонують готові стильні шкільні луки. Таким чином, просувають бренди не за допомогою знижок, а застосовуючи контент-стратегію. 

Джерело: instagram.com/babymarlengroup


Luxoptiсa

Мережа магазинів окулярів Luxoptiсa проводила розіграш оплав до дитячих окулярів в своєму Instagram-акаунтів. У акції взяло участь більше 300 учасників, серед них було вибрано 2 переможців. 

Джерело: instagram.com/luxoptica.ukraine

 

Мережа дитячих магазинів Антошка

Антошка проводить дитячий шкільний ярмарок протягом 23 серпня – 1 вересня, де пропонуються знижки на актуальні товари до школи. Для більшого охоплення задіяли Instagram, де розіграли 3 шкільні комплекти одягу. 

Джерело:instagram.com/antoshka.ua

 

Застосування гурних інфоприводів потребує розуміння трендів та креативу.

 

Як ми бачимо в зазначених кейсах, Back to School Sale – це не тільки про товари для школи. Це зрозумілий для кожного з нас тригер, який доречно застосовувати в усіх сферах. 

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: