Сподіваючись залучити дітей до підтримки зеленого майбутнього, власник бренду Barbie Mattel надав іграшці стійкий макіяж, представивши колекцію з трьох ляльок, виготовлених із 90% перероблених пластикових деталей, пов’язаних з океаном.

Щоб представити стійку колекцію Barbie Loves the Ocean, компанія Mattel створила “Майбутнє рожевого _ зелене”, кампанію зупинки руху у партнерстві з BBH LA, яка використовує знакову асоціацію бренду рожевого – поряд із зеленим – для передачі нашого наступного кроку до зеленішого майбутнього. Він також має на меті навчити дітей про важливість стійкості у легкозасвоюваній формі для шанувальників будь-якого віку.

Barbie Loves the Ocean відповідає цілеспрямованому підходу Mattel до брендингу і домагається поставленої мети використовувати до 2030 року 100% перероблену, вторинну або біологічну альтернативу упаковці для всіх продуктів та упаковки.

Річард Діксон, президент та головний операційний директор Mattel, зазначив: “Цей випуск Barbie – ще одне доповнення до зростаючого портфоліо цілеспрямованих брендів Mattel, які надихають екологічну свідомість нашим споживачем як основну увагу. У Mattel ми надаємо можливість наступному поколінню досліджувати дивовижні дитинства та реалізовувати весь свій потенціал. Ми серйозно ставимось до цієї відповідальності й продовжуємо робити все, щоб діти могли успадкувати світ, повний потенціалу».

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.