У п’ятницю, 31-го липня, на Дорогожицькій, 3 (м. Київ) відбулась вечірка, присвячена міжнародному фестивалю творчості – Cannes Lions, який в умовах карантину проходив онлайн. На заході глядачам демонстрували улюблені каннські ролики креативної команди «BBDO». Показ відбувся за підтримки офіційного представництва Cannes Lions в Україні. Партнерами виступили Pepsi, Red bull, Jägermeister, Borjomi та технічний партнер Rider Rent.

На рекламній вечірці гостей привітав креативний директор BBDO Анже Йереб, запропонувавши до перегляду декілька каннських шедеврів. Глядачам продемонстрували рекламні ролики Old Spice, Nike, Adidas, Direct TV, Rio Paralympics 2016 та інші.

Direct TV

Rio Paralympics 2016

Після показу відвідувачі мали змогу поласувати коктейлями від партнерів, скуштувати бургери з різними видами м’яса, тайську локшину, морепродукти та поспілкуватись про перспективи рекламного бізнесу. Усе дійство відбувалось під супроводом діджейського сету.

Оскільки карантин триває, вечірка була open air, кількість місць обмежена, а організатори наполегливо рекомендували одягати маски та дотримуватися дистанції між гостями.

«Відміряй півтора метра, роби дірочки у масці для коктейльних трубочок і приходь на найкреативнішу тусу цього літа від UNIT.City і BBDO Ukraine»,  –  так запрошували на офіційній сторінці UNIT.City.

Стежте за календарем подій PRO Ідеї, щоб не пропустити найцікавіші заходи.Читати більше: