Лютий – це місяць історій темношкірих, і YouTube хоче помітно відзначати цю подію.

BHM – Black History Month (укр. – місяць історії темнокожих). YouTube заявляє, що хоче святкувати досконалість чорного кольору та вшанувати провідних діячів та події африканської діаспори.

Логотип BHM створив художник Леандро Ассіс. Він пояснив, що його натхненням були чорні люди навколо нього, їхні історії та досягнення у сфері танців, музики, культури, краси.

Окрім логотипу, Леандро працював над банером для сторінки YouTube «Святкування місяця чорної історії», де представлені різні маленькі ілюстрації на чорному тлі.

Весь лютий щопонеділка з’являтиметься новий логотип від темношкірих митців. Він буде розміщений у верхньому лівому куті стрічки «Домашня сторінка».

Користувачі також бачитимуть на мобільному пристрої у стрічках підказку “Святкуй чорну історію”, яка відкриває музичний список “Голоси чорної творчості”.

На сторінці нової вкладки Chrome є посилання на сторінку Google Святкування чорних творців історії, піонерів та майбутніх лідерів.

Джерело: 9 to 5 Google

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: