Які слова вибирають бренди, щоб привернути увагу до пропозицій Black Friday.

Чорна п’ятниця — всесвітній день розпродажів, започаткований в США. Щороку перша п’ятниця після Дня подяки виділялася високими знижками та офіційно відкривала сезон різдвяних сейлів. Період найбільших знижок року майже завжди припадає на 23-29 число — останню п’ятницю листопада. 

З кожним роком культура Чорної п’ятниці все більше популяризується в Україні, тому бренди комунікують ледь не весь листопад, щоб привернути увагу покупця як можна раніше. Цього року українські магазини почали використовувати цей інфопривід ще на початку листопада, а напередодні самої Чорної п’ятниці запустили креативні кейси з цікавими копірайтерськими рішеннями. Нумо, з’ясуймо, як бренди грали зі словами.

 

Цитрус 

Цього року Цитрус комічно обігрував неоднозначне слово “віджали”. Покупці трактували такий кейс по-різному: “віджали” в когось, “віджали”, немов з яблука сік, “віджали” у спортзалі.

Джерело: Цитрус

 

Comfy

Comfy на офіційному сайті зробили інтерактивного песика, який спілкується з потенційним клієнтом прямо з годинника Apple Watch. Песик по-дружньому вітається “прівєтікі” та інформує клієнтів про знижки.

Джерело: Comfy

 

Eldorado

Багато компаній обігрували словосполучення “Чорна п’ятниця”. Eldorado пропонує усім “закуп’ятницю”. 

Джерело: Eldorado

Впровадження карантину вихідного дня теж внесло свої корективи. Так торговий центр “Проспект” запрошував в Ельдорадо на шалений розпродаж буднів, натякаючи на кризову ситуацію в країні. 

Джерело: Проспект

 

Allo

А магазин техніки Allo на честь Чорної п’ятниці влаштував п’ятницю-“ніжнятницю”. 

Джерело: Allo

 

Yves Rocher

Yves Rocher влаштували просто Friday Party з величезними знижками.

Джерело: Yves Rocher

 

Parfums

Для Parfums кожен рутинний день — новий привід для знижок. На честь Чорної п’ятниці компанія запропонувала цілу інструкцію, як споживачеві обдумано купувати товари. І справді, хто з нас хоча б раз не втрачав глузд під час шалених знижок?

Чорна п’ятниця на Parfums — кайфець по-чорному!

Джерело: Parfums

 

Eva 

Дні шалених знижок на честь Чорної п’ятниці в Eva називають “цими днями”. Двозначно, але інтригує. 

Джерело: Eva

 

Будинок іграшок

Насичений рожевий – брендовий колір Будинку іграшок, тому і Чорна п’ятниця в Будинку іграшок не чорна, а брендово-рожева. 

Джерело: Будинок іграшок

 

Yakaboo

Yakaboo теж не стояли осторонь креативних копірайтерських експериментів. Хто, як не книжники, можуть влаштувати справжній “чорнозлив”?

Джерело: Yakaboo

 

Публічна бібліотека імені Лесі Українки

Навіть бібліотека імені Лесі Українки підхопила тренд на сторінці Facebook та закликала усіх читати “по чорному”. Так багато, як ніколи!

Джерело: Публічна бібліотека імені Лесі Українки

 

Ашан

Милий песик з Ашану не дозволить своїм улюбленим покупцям прогавити, чи прогавкати усю п’ятницю без покупок в Ашані. 

Джерело: Ашан

 

Сільпо

Сільпо теж пропонує багато знижок покупцям. Тільки тсс!

Джерело: Сільпо

 

Ocean Plaza

Торговий центр Ocean Plaza продає все за знижками до 80%, не продаються лише друзі. 

Джерело: Ocean Plaza

 

Фокстрот

Ми чекали, що Фоксі викине цього разу – новий танок, пісню. І не вгадали. На Чорну п’ятницю Фоксі звіріє, а ціни тремтять. 

Українські копірайтери люблять Чорну п’ятницю за можливість експериментувати та застосовувати всі світові тренди для досягнення однієї мети – привернути увагу та збільшити продажі компанії. 

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: