На ринку він повинен з’явитися в поточному 2021 році. 

Сьогодні в ході щорічної конференції BMW Group був представлений електромобіль BMW i4. Уточнимо, що виробник не став розкривати всі подробиці про цю модель. Повний анонс очікується через кілька тижнів.

Поки відомо, що машина зможе проїхати без підзарядки до 590 км по тесту WLTP або до 480 км по тесту EPA. Вона буде запропонована в декількох варіантах. Потужність силової установки буде досягати 390 кВт (530 к.с.), що дозволить розганятися з 0 до 100 км/год приблизно за 4 секунди.

Пітер Нота, член правління BMW AG, відповідальний за клієнтів, бренди та продажі, прокоментував відкриття:

«Завдяки спортивному вигляду, найкращій в класі динаміці водіння та нульовим викидам у зовнішнє середовище, BMW i4 – справжній BMW. Це робить серце марки BMW тепер повністю електричним».

Разом із BMW iX, цього року очікується, що i4 стане новим флагманським електромобілем німецької марки. Більше деталей про особливості та інтер’єр BMW i4 очікується опублікувати найближчими тижнями.

BMW називає i4 «повністю електричним 4-дверним Gran Coupé» і сьогодні підтвердив, що  “вийде на ринок протягом 2021 року” разом з варіантом BMW M Performance.

Джерело: BMW, Electrec

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: