Компанія Bolt оголосила про запуск в Києві сервісу доставки їжі Bolt Food.

Україна стала 15 країною, в якій цей сервіс Bolt став доступним. 

«З метою безпеки їжа буде доставлятися тільки безконтактним способом, а оплата буде здійснюватися за допомогою банківської карти. В період запуску послуга доставки буде безкоштовною. Далі її вартість буде в середньому на 10-15% нижче, ніж в інших подібних сервісах», – повідомляє Bolt. 

Мінімальна вартість замовлення складе 100 гривень, а середній час доставки заявлено від 20 до 40 хвилин.

«Вже більше 2 млн людей користуються платформою Bolt в Україні. Саме для них ми щодня працюємо над поліпшенням якості і розширенням спектру послуг. У нас є великий досвід в сфері замовлення поїздок, що стала основою для запуску Bolt Food в Києві. Ми хочемо, щоб наш новий сервіс сподобався користувачам і зайняв лідируюче місце на українському ринку доставки їжі», – заявив регіональний менеджер Bolt Тарас Потічний.

 
Ознайомитися з деталями сервісу: перехід на сайт

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: