Bond опублікував щорічний звіт про інтернет-тренди 2019. В ньому міститься інформація про різні напрямки дослідження: користувачі, e-commerce та реклама, використання, тренд безкоштовних пропозицій, ріст попиту аналітики, працевлаштування, освіта, імміграція (США), охорона здоров’я, Китай. 

Публікуємо декілька повідомлень презентації для ілюстрації найцікавішої, на погляд нашої редакції, статистики.

1. Серед рекламних платформ світу досі домінують та продовжують зростати – Google та Facebook.
Нові платформи з’являються та стають новими центрами витрат на рекламу в інтернеті – Amazon, Twitter та Pinterest разом демонструють 6-річний приріст з 2017 року.

Джерело: https://www.bondcap.com/report/itr19/25

2. За даними “Нільсен”, більшість телеглядачів є багатоплатформенними багатозадачниками. 88 % глядачів заявляють, що використовують другий цифровий пристрій під час перегляду телебачення, а 71 %  – шукає вміст, пов’язаний з тим, що вони переглядають під час шоу.

Джерело: https://www.bondcap.com/report/itr19/38

3. Люди – завжди були візуальними істотами. Зображення сприймаються нами краще, аніж текст. Саме тому, Instagram – є комунікаційною платформою, а не програмою для обміну зображень. 

Джерело: https://www.bondcap.com/report/itr19/86

4. За даними освітньої онлайн-платформи Coursera – міжнародного лідера дистанційної освіти, кількість онлайн-студентів впевнено зростає. Найбільшим попитом в США у 2018 році користувалися курси з машинного навчання, з “навчання навчатися”, з науки добробуту, про технологію біткоїнів та криптовалюти, про алгоритми, курси англійської для кар’єри, про фінансові ринки, про вступ до психології,  як підготувати дипломну роботу (іспанською), з китаїської мови для початківців. 

Джерело: https://www.bondcap.com/report/itr19/243

5. Тренд бізнесу на безкоштовних пропозиціях. Не нова, але вдосконалена технологія залучення користувачів спочатку спробувати, використовувати обмежену безкоштовну версію, захопити користувача для прийняття рішення підписатися на преміум-опції, що доступні виключно на платній основі. 

Джерело: https://www.bondcap.com/report/itr19/101