Ті самі книги, які виростили не одного маркетолога.

1. Філіп Котлер “Основи маркетингу”

Професор міжнародного маркетингу в школі менеджменту Келлог Північно-Західного університету зробив потужний внесок в розвиток маркетингу як окремої науки. “Тато” маркетингу систематизував основні поняття та пояснив базові речі у своїй книзі. Чудовий варіант для тих, хто хоче почати або впорядкувати маркетинговий хаос в себе в голові.

Джерело: yakaboo.ua

Це не єдина книга Філіпа Котлера, на яку варто звернути увагу. Гуру своєї справи постійно працює над новими книгами. “Маркетинг 4.0”, “Маркетинг від А до Я”, “10 смертних гріхів маркетингу” роботи, які варто читати не тільки в метро. 

 

 

2. Олексій Філановський “Головна маркетингова книга”

 

Олексій Філановський власник маркетингової агенції Flibbery. Під керівництвом Олексія розвивались такі бренди, як “Фокстрот”, “Revo”, “Біленька”, “Shake”, “Prom”. У своїй роботі автор розкриває фундаментальні питання маркетингу як мінливої та динамічної науки. Важливо, що книга адаптована під українські реалії: все про нашого споживача, широкий ринок та культурний фон. 

Джерело: rozetka.com.ua

 

 

3. Джон Сібрук «Nobrow. Культура маркетинга. Маркетинг культуры»

 

Джон Сібрук колумніст журналу New Yorker, Harper’s Bazaar, GQ, Vanity Fair, Vogue, Village Voice. Для тих, хто вже ознайомився з фундаментальними засадами маркетингу та вивчив основні поняття, час зануритись в сучасну культуру та тенденції. Книга Джона Сібрука познайомитися зі світом Nobrow та дізнатись, чому цінність етикетки кофтини стала вищою за саму кофтину. 

Джерело: yakaboo.ua

 

 

4. Сет Ґодін “Пурпурова корова! Як створити незабутній продукт”

 

Колишній віце-президент з маркетингу компанії “Yahoo” розповідає, як зачепити цільову аудиторію та створити корисну маркетингову пропозицію. Оскільки на ринку зараз мають попит нестандартні рішення та унікальні пропозиції, ця книга — точно змусить поглянути по-новому на маркетингову стратегію та створити ексклюзивний продукт. 

Джерело: book-ye.com.ua

 

 

5. Фил Барден “Взлом маркетинга. Наука о том, почему мы покупаем”

 

Талановитий маркетолог, який керував компаніями Unilever та T-mobile пояснює, чому люди постійно роблять вибір: купують один товар, замість іншого,  обирають конкретні бренди. Свої твердження автор обґрунтовує через нейробіологію, нейрологію та соціологію. Завдяки новим знанням ви дізнаєтесь, що таке маркетингова стратегія, та як її правильно будувати. 

Джерело: yakaboo.ua

 

 

6. Денис Савельев, Евгения Крюкова «100+ хаков для интернет-маркетологов. Как получить трафик и конвертировать его в продажи»

 

Назва книги каже сама за себе. У ній ви знайдете покрокову інструкцію, як підвищити свій трафік та конверсію. Безліч порад для бізнесу, цікаві приклади та доза натхнення забезпечені усім, хто прочитає цю книгу. 

 

Джерело: booklya.ua

 

 

7. Антон Воронюк, Олександр Поліщук “Актуальний інтернет-маркетинг”

 

Керівник WebPromoExperts, тренер Google Partners та директор агенції WebPromo у своїй спільній книзі виділили основні інструменти інтернет-маркетингу: конверсія, Google Analytics, SEO, а також розповіли, як ними користуватися. Чудовий варіант для тих, хто хоче не тільки отримати теоретичні знання, а й практично навчитись чомусь. 

Джерело: yakaboo.ua

 

 

8. Ден С. Кеннеді, Кім Уелш-Філліпс “Жесткий SMM. Выжать из соцсетей максимум”

 

Підприємець-мультимільйонер та власниця SMM-агенції діляться, як через соціальні мережі почати заробляти гроші. Це не просто книга лайфхаків та нюансів ведення соціальних мереж. Це цілі стратегії та  правила роботи з контентом. 

Джерело: bookinstein.com.ua

 

 

9. Стефан Спенсер, Эрик Энж, Рэнд Фикшин, Джесси Стрикчиола «SEO – искусство раскрутки сайтов»

 

Власники чотирьох великих компаній створити детальну інструкцію по SEO-оптимізації.  Для тих, хто давно хотів зайнятись оптимізацією, але не знав з чого почати тепер є підручник, який стане хорошим вчителем у цій нелегкій справі. Мало хто розглядає її як явище, для усіх це важлива деталь в просуванні організації. Так і ця книга навчає не просто правилам SEO, а постановці цілей та завдань для успіху компанії.

Джерело: yakaboo.ua

 

 

10. Майкл Стелзнер «Контент-маркетинг. Новые методы привлечения в эпоху интернета»

 

Автор блогів SocialMediaExaminer.com розповідає, як досягнути високих показників за допомогою контент-маркетингу. Основна ідея книги повністю перевертає сутність маркетингу, закликаючи перестати продавати. Аудиторію автор радить зробити своїм другом, до якого треба влитись в довіру, а контент спрямовувати на користь для друга, а не на продаж. Хто любить нові рішення та підходи книга обов’язкова для прочитання!

Джерело: buscreative.blogspot.com

 

Редакція PRO Ідеї рекомендує розвиватись всебічно та постійно читати книги. Вони точно допоможуть піднятись вгору на ще одну професійну сходинку. 

 

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: