5 грудня, у суботу, о 13:00 на екрани каналу виходить мультсеріал BRAVE BUNNIES/ХОРОБРІ ЗАЙЦІ, створений за ідеєю креативного продакшену Glowberry (Україна) в ко-продакшені з анімаційною студією Anima (Іспанія).

Візуальний стиль розробила відома українська ілюстраторка  Анна Сарвіра і наразі є арт-директоркою проєкту.

Мультсеріал для дошколят Brave Bunnies/Хоробрі зайці розповідає про пригоди допитливих та сміливих Зайців, які вирушають у Велику подорож, щоб пізнати різноманітний світ і зустріти нових друзів. Головні герої Боп і Бу мандрують Зайце-бусом разом зі своєю родиною, зустрічаючи різних друзів. Вони дуже відрізняються один від одного, та, незважаючи на це, їм вдається познайомитися і подружитися. Адже Хоробрі Зайці впевнені: «Ми можемо здаватися один одному різними, але все ж знайдемо спосіб стати друзями і грати разом». Мультсеріал включає 52 серії по сім хвилин кожна.

 

Іванна Найда, генеральна продюсерка нішевих каналів 1+1 media, коментує: «Ми завжди підтримуємо формати, де у візуально-сприятливий для глядачів ПЛЮСПЛЮС спосіб розповідають про дружбу, навчають етичній поведінці у суспільстві та сім’ї, щирості у вчинках, а також спонукають бути відкритим до пригод у житті та пізнавати світ. Brave Bunnies/Хоробрі зайці – мультсеріал, який в простій і веселій формі показує дошколятам, як спілкуватися з іншими дітьми, незважаючи на всі відмінності. Пишаємося розвитком українського анімаційного дитячого продакшену з кожним роком все більше». 

 

Найближчим часом відбудеться міжнародна прем’єра українського анімаційного серіалу Brave Bunnies/Хоробрі зайці на таких світових телеканалах, як Nick Jr. (Велика Британія), Super RTL (Німеччина), ABC (Австралія), YLE (Фінляндія), HOP! (Ізраїль) та Milkshake! (Велика Британія). Глобальним дистриб’ютором першого сезону мультсеріалу анімаційна студія Aardman Animations, що базується в Бристолі (Велика Британія) та має такі нагороди як BAFTA, Оскар та Канські Леви.

 

Ольга Черепанова, авторка ідеї та креативна продюсерка мультсеріалу  BRAVE BUNNIES/ХОРОБРІ ЗАЙЦІ, коментує: «Ми дуже радi, що українські глядачі першими у світі познайомляться з Хоробрими Зайцями саме на телеканалі ПЛЮСПЛЮС. Наша талановита міжнародна команда з багатьох країн з великою любов’ю працювала над цим проєктом, щоб зробити його цікавим для дітей з різних куточків світу. В роботі над сценаріями ми консультувалися з психологами, щоб враховувати вікові особливості та інтереси дошколят, а також важливі питання їхньої першої соціалізації. В нашому серiалi головні герої зустрінуться з багатьма друзями з різними характерами, але зможуть знайти спільну мову та зіграти в нову гру з кожним».  

У складі міжнародної команди, що створює мультсеріал Brave Bunnies/Хоробрі зайці також головний режисер Тім Ференбах (Велика Британія) та головний сценарист Джон Ван Брюгген (Канада), які мають величезний досвід роботи з дитячим анімаційним контентом.

 

ПЛЮСПЛЮС – анімаційний, розважально-пізнавальний телеканал для сімей з дітьми дошкільного та шкільного віку. ПЛЮСПЛЮС – це продукти власного виробництва, найкраще зі світової анімації, улюблені Disney, Nickelodeon, а також розвиваючі та пізнавальні мультфільми.

Glowberry – український креативний продакшен, що створює високоякісний контент 360° для дітей та сімей у всьому світі. Заснований у 2009 році як книжкове видавництво, сьогодні Glowberry є частниною FILM.UA Group і виріс у продакшен з великою міжнародною командою. Головний принцип роботи Glowberry — Taste Of Fun! Саме на нього орієнтується команда, створюючи дитячий контент, який розважає та розвиває дітей з різних куточків світу.

Ánima – провідна анімаційна студія з офісами в Мехіко, Мадриді та на Канарських островах. Спеціалізується на 2D і CGI-анімації. Створює, виробляє та управляє високоякісними брендами й розробляє оригінальні проєкти для дітей та всієї родини.

маркетинг Украина
InstaЧек. Топ-25 украинских маркетинговых компаний в октябре 2020

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: