Burberry пропонує новий інструмент для покупок – свої бестселери, виконані за допомогою технології доповненої реальності (AR – Augmented Reality).

Оскільки фаза натхнення під час прийняття рішення придбати той чи інший товар набуває все більшого значення для споживачів розкоші, Burberry експериментує з діджитал-інноваціями, такими як AR, щоб створити більш цікавий досвід та запропонувати своїй аудиторії нові унікальні можливості для шопінгу.


Джерело: www.burberryplc.com

Що це означає для бізнесу?

Burberry продовжує курс на оновлення свої цільової аудиторії, саме тому тестує нову технологію на бестселерах серед наймолодших поколінь, які, відповідно, є активними користувачами та споживачами діджитал-технологій.

Цікавим є те, що Burberry додали опцію доповненої реальності до свого сайту, а не в Instagram та Facebook, щоб AR-товари були доступні в пошуці Google. Це розширює аудиторію, яка потенційно зможе взаємодіяти з діджитал-товарами бренду. І, схоже, вони першопроходці AR в Google.

Введіть в пошук Google Burberry TB Bag на своєму смартфоні, знайдіть офіційний сайт бренду, натисність на Переглянути в 3D.

 

 

Потрібно навести камеру смартфону на гарно освітлену ділянку, з’явиться сумка, яку можна повертати та збільшувати-зменшувати. 

Зараз в пошуці Google можна контактувати вже з двома товарами Burberry – Black TB bag та Arthur Check Sneake.  Аналізуючи усі попередні кроки діджитал-експансії, купуємо попкорн та уважно слідкуємо за новинами 🙂

 

 
Підписуйтеся на наш Telegram-канал: t.me/proideicom
Просувайтеся в кар’єрі з нами: Події для маркетологів в Україні: Календар

Читати більше: Гостросоціальний ролик Be A Lady, They Said: гірка правда вустами Сінтії Ніксон
Читати більше: Wikibusiness: Цінність Вікіпедії для бізнесу. Як потрапити?