Твіт Burger King, в якому сказано: “Жінки належать до кухні” мав на меті перевернути сексистську фразу, але був перекручений та засуджений.

Компанія Burger King UK офіційно вибачилася та видалила свій твіт про Міжнародний жіночий день: Жінки належать до кухні”.

Ідея цього твіту полягала в висвітленні теми, що бренд хоче бачити більше жінок на посадах кулінарного керівництва та створюватиме нову стипендіальну програму, яка допоможе їм досягти цих амбіцій. Але оскільки твіти часто діються ізольовано без контексту відповідей, багато хто відчував, що підтримуюче повідомлення затьмарене провокаційною установкою.

Фернандо Мачадо, співробітник глобальної організації материнської компанії Burger King Restaurant Brands International, визнав, що використання фрази, як “Жінки належать на кухні”, без негайного роз’яснення контексту було помилкою.

На момент вибачення оригінальний твіт бренду, присвячений Міжнародному жіночому дню, залишався активним, проте протягом години його було видалено.

Джерело: Ad Week

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: