Burger King часто вдається до висміювання конкурентів, цьогорічний трюк на Хеловін може перевершити всі попередні кейси. 

Бургер Кінг викликає привид Рональда Макдональда в голосово активованому кривавому трюці Мері. 

Моторошна версія талісмана конкурента з’являється в дзеркалах ванної кімнати ресторану. Якщо ви 3 рази скажете “canceled clown” (переклад з англ. — скасований клоун) у туалетах Burger King у деяких ресторанах Швеції та Данії, світло потьмяніє, і Рональд Макдональд з’явиться у дзеркалі.

 

Кошмарний трюк є частиною кампанії мережі швидкого харчування на Хеллоуїн у Швеції та Данії, що стала можливою завдяки новому програмному забезпеченню для розпізнавання голосу.

Програмне забезпечення, встановлене шведським агентством INGO Стокгольм, навчене слухати фразу “скасований клоун”. Якщо він почує його тричі, він затемнює світло, видає шум і відтворює візуальні ефекти на екрані за двостороннім «розумним дзеркалом».

“Кілька років тому клоуна безжалісно скасували “з його давньої роботи в якомусь ланцюзі гамбургерів”, — зазначив Burger King у тексті, що супроводжує кампанію. “Але цього Хелловіна він повернувся — у туалетах Burger King. Якщо ви наважитеся його викликати, можливо, це буде варте вашого часу”, – додав Бургер Кінг.

 

Burger King часто жартує над своїм суперництвом з McDonald’s

Кампанія, яка грає на міській легенді “Кривава Мері”, є далеко не першим випадком, коли Burger King у своєму маркетингу застосовує персонажа свого суперника McDonald’s.

У грудні 2018 року клієнти Burger King могли придбати Whopper всього за 0,01 долара, якщо вони пройшли в радіусі 600 футів від McDonald’s.

У липні компанія Burger King Finland запропонувала клієнтам безкоштовну доставку, якщо вони замовляють їжу в McDonald’s, і розміщувала рекламу цього повідомлення біля ресторанів McDonald’s.

Джерело:  Business Insider

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: