Найкращі безкоштовні онлайн-сервіси для створення трендових бізнес-презентацій у 2021.

Кожен з нас став вибагливим споживачем візуального контенту і очікує чогось стильного та вражаючого. Цей тренд перейшов і на сподівання від бізнес-матеріалів, з якими ми контактуємо щодня.

Повний перехід на онлайн у роботі спричинив нову хвилю ребрендингів та нових стилів оформлення бізнес-презентацій, звітів, планів, листів тощо. 

Тепер кожна успішна компанія докладає значних зусиль для розробки та ведення брендового візуального гайдлайну – дотримання айдентики, брендових кольорів в оформленні сайту та соціальних сторінок. Все це і вплинуло на значний попит розробки стилів онлайн-бізнес-презентацій, які значно відрізняються від шаблонних презентацій в PowerPoint минулих років, які бізнес-гості приносили з собою та підключали до проектора зі своїх комп’ютерів. 

Онлайн-презентації – дуже відповідальна справа у 2021, і велике щастя, що зараз існує безліч різних програм та онлайн-сайтів, які дозволяють створювати вишукані та сучасні презентації легко та швидко, до того ж — без спеціальних навичок та дизайнерської освіти.  

У цій статті ми зібрали топ-5 сервісів для створення бізнес-презентацій та чому на них варто звернути увагу.

1. Canva

Джерело: canva.com

Безкоштовні можливості сервісу Canva відкривають вам доступ до сотень макетів для створення бізнес-презентацій. Макети являють собою не тільки титульні аркуші, але й цілі набори з десятків слайдів в єдиному стилі.  

Завдяки зручному інтерфейсу, вподобаний вами макет можна швидко оздобити будь-якими шрифтами та кольорами. Для презентацій можна вибрати один з двох форматів, в залежності від співвідношення сторін: 4:3, який більше підійде для екранів проєкторів або 16:9 для широкоформатних екранів і смартфонів.

Функціонал Canva:

Надпис. Різні варіанти шрифтів, вирівнювання, нумеровані та марковані списки, колір тексту, міжрядковий та міжсимвольний інтервал.

Джерело: canva.com

Фото. Фільтри, ефекти, обрізання, перевертання, налаштування яскравості, контрасту, насиченості, відтінку, розмиття, крос-процесу, віньєтка тощо.

Джерело: canva.com

Елементи. Сервіс пропонує багато різноманітних іконок для цікавих дизайнерських рішень.

Джерело: canva.com

Також у Canva можна створювати графіки та додавати музику в презентацію, якщо зберегти її у форматі mp4.

Джерело: canva.com

Переваги Canva:

  Величезний вибір стокових фото. Сервіс Canva пропонує бібліотеку з понад 1 млн якісних стокових зображень, які зроблять вашу презентацію професійною. Також можна завантажувати власні фото. 

•  Ділитися макетом з колегами. Ви можете поділитися макетом вже створеної презентації компанії з колегами, щоб вони дооформлювали її відповідно до власних цілей.

Збереження на різних пристроях. Сервіс Canva існує і для IOS, і для Andriod, і на будь-яку операційну систему. Зберігаючи вашу презентацію на одному сервісі, ви завжди можете повернутися до неї з іншого, без додаткових дій.

Додавання медіафайлів та посилань. Сервіс дозволяє додавати в презентацію будь-які активні посилання та медіафайли.

Публікація презентації онлайн. Надіслати посилання на презентацію вашій аудиторії можна навіть через публікацію у вигляді «сайту». Ця опція перетворює ваші слайди в міні-сайт, у якому навіть можна автоматично сформувати меню із заголовків слайдів.

Режим доповідача. Прямо в сервісі Canva можна презентувати глядачам презентацію, обравши в налаштуваннях “Режим доповідача”. 

•  Ціна: Є широкий безкоштовний функціонал. Платна версія стартує з $12,95 за місяць для компанії до 5-ти людей. 

 

2. Keynote

Джерело: apple.com/keynote/

Програма Keynote пропонує повний функціонал, необхідний для створення бізнес-презентацій. Зручний та лаконічний інтерфейс надає доступ до багатьох інструментів для створення якісного продукту. Ви можете вибрати один з 30 варіантів дизайну для своєї презентації або створити власний стиль, змінюючи фонові зображення чи дизайн сторінки на власний смак. 

Keynote — програма виключно для техніки Apple. Але для тих, кому підходить програма є величезний плюс: інтеграція з iLife і дозволяє вставляти мультимедіа не тільки з файлів, але і з бібліотек iTunes, iPhoto та iMovie.  

Функціонал Keynote:

У програмі Keynote ви можете наповнювати слайди різними фото, цілими галереями зображень, а також математичними формулами та діаграмами. Також ви можете використовувати колекцію з понад 700 фігур, які можна редагувати на свій смак.  Програма пропонує анімацію об’єктів та понад 30 переходів слайдів (діафрагма, зникнення, наплив, розмиття та ін.).

Переваги Keynote:

Запис та редагування аудіо. Прямо в програмі ви можете записувати та редагувати аудіодоріжку: дикторський супровід, звукові ефекти, музику. 

Підтримка презентацій PowerPoint

Можливість вносити правки в проєкт без підключення до інтернету

Розширена робота з надписами. Ви можете додавати заливку букв у вигляді кольорового градієнта чи навіть робити її з фотографії.

Презентація в будь-який куточок світу. За допомогою Keynote Live ви можете транслювати презентацію в режимі реального часу. 

Спільна робота з колегами. Ви можете працювати над однією презентацією спільно з колегами та бачити їхні правки в реальному часі.

Режим доповідача. Як і в сервісі Canva, програма Keynote теж пропонує режим доповідача. 

Зберігаючи презентації на iCloud, ви можете працювати над презентацією з будь-якого пристрою (iPhone, iPad, Mac). Експорт презентацій доступний в багатьох форматах: pdf, ppt та ін. 

Ціна: безкоштовна програма. 

 

3. Prezi

Джерело: prezi.com

Онлайн-сервіс Prezi не схожий жоден інший: тут ви робите не слайдову презентацію, а один величезний слайд, який містить всю презентацію. Всі елементи цього слайду-презентації ви можете зменшувати чи збільшувати, що дозволяє здивувати бізнес-партнера та запам’ятатися йому. 

Ви можете створити презентацію з чистого аркуша, а можете скористатися вбудованими шаблонами з наявними переходами та збільшеними елементами. 

Функціонал Prezi:

Для створення презентації в сервісі Prezi ви можете вставляти різноформатні зображення, відео чи аудіо в презентацію, вже готові елементи (стрілки, маркери, фігури та ін.), готові схеми та додавати готові слайди презентацій, зарання підготовані в Power Point. 

Переваги Prezi:

Унікальна демонстрація презентацій. Замість показу звичних усім слайдів, ви можете здивувати свого бізнес-партнера переходами від однієї до іншої точки на одному великому слайді.

Безпечно ділитися. Завдяки кнопці Start online presentation, ви можете поділитися посиланням на презентацію, яке діятиме всього 10 хв. Так після демонстрації ви будете спокійним, що вашу презентацію ніхто не переглядатиме і не поширюватиме її без вашого відома.

Спільне редагування. Посилання на спільне редагування дійсне протягом тижня і можливе для 10 людей одночасно.

Конвертація презентацій Powerpoint у формат Prezi. Презентації у сервісі Prezi можна однією кнопкою Print конвертувати в pdf.

Платна версія офлайн. У розширеній версії можна працювати офлайн.

Інтерфейс сервісу виключно англійською мовою.

Ціна: Є безкоштовна версія. Тарифні плани стартують з 3$ за місяць. 

 

4. Adobe Spark

Джерело: spark.adobe.com

Сервіс для мобільних пристроїв та браузерів, за допомогою якого легко та швидко можна створити стильну відеопрезентацію для бізнес-партнерів. Adobe Spark пропонує велику бібліотеку вбудованих шаблонів та звичний усім (з Powerpoint) інтерфейс створення презентацій.

Функціонал Adobe Spark:

При створенні презентацій в Adobe Spark можна змінювати фон, формат тексту, працювати із зображеннями, іконками, додавати голосовий супровід. Можна в будь-який момент змінювати стиль, шаблон оформлення. Кожен слайд, який є частиною відео, можна налаштувати на бажаний час відтворення (в секундах).

Переваги сервісу Adobe Spark:

Автоматичне відтворення презентації. Відеоформат презентації відтворюється автоматично, тому це зручно для надсилання поштою своєму бізнес-партнеру чи потенційному клієнтові. Також таку презентацію ви можете розмістити на Youtube-каналі своєї компанії для створення іміджу. Зберігати таку відеопрезентацію можна у форматі mp4. 

Варіанти користування. Сервіс являє собою і додаток на IOS, і web-версію.

Безкоштовні стокові фото. На сайті від Adobe Spark ви можете завантажувати безліч безкоштовних стокових фото для своєї бізнес-презентації.

Сервіс не підтримує кирилицю.

Інтерфейс тільки англійською.

Ціна: Основні функції безкоштовні. Індивідуальний пакет стартує з 9,99$ на місяць. 

 

5. Piktochart

Джерело: piktochart.com

Сервіс, який пропонує широкий функціонал та велику кількість релевантних шаблонів для створення бізнес-презентацій. Piktochart чудово підійде для випадків, коли вам потрібно продемонструвати велику кількість цифрових даних у форматі різних таблиць, графіків та діаграм. 

Функціонал Piktochart:

Крім базових функцій редагування надписів, фото та ін., сервіс пропонує створення інфографіки з можливістю редагування цифр, підписів, кольорів та ін. Для графіків можливе використання анімації, наприклад, плавні переходи чи поява на слайді складових графіку в потрібний момент. 

Переваги сервісу Piktochart:

Величезна бібліотека матеріалів. Сервіс пропонує величезну бібліотеку графіки, дизайнерських компонентів та ілюстрацій. 

Широкий функціонал роботи з інфографікою. Сервіс легко перетворить великі об’єми даних в репрезентабельні графіки, таблиці чи діаграми, що особливо актуально для зображення статистики, динаміки показників та ін. у бізнес-презентації. 

Демонстрація онлайн. Сервіс пропонує можливість демонстрацію вашої презентації онлайн, без завантажувань. Якщо ви забули флешку — це не стане проблемою. Можливе й завантаження. 

Інтерфейс виключно англійською.

Відсутність офлайн режиму — робота виключно в браузері.

Ціна: сервіс пропонує широкий безкоштовний функціонал. Платні пакети стартують з 29$ на місяць. 

Формати. Презентацію можна зберегти в різних форматах, в тому числі pdf та ppt. 

Обирайте програму на свій смак та створюйте бізнес-презентацій, які принесуть успіх вашій компанії.

 

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: