Люксовий бренд верхнього одягу Canada Goose разом з мультибрендовим бутиком The Webster запустив ноухау VR-досвід в e-commerce. 

У той час, коли покупок у магазинах не вистачає, а активації особистого персоналу обмежені, бренди верхнього одягу, такі як Canada Goose, повинні створювати альтернативні експериментальні програми, які все ще викликають ажіотаж навколо продуктів.

 

VR-технології

Нещодавно бренд, що базується в Торонто, продемонстрував новий спосіб випробувати свій асортимент зимових курток високого класу, представивши свій перший досвід віртуальної реальності у партнерстві з люксовим мультибрендовим будинком моди The Webster.

Ці дві компанії розпочали безкоштовний тривимірний тур по Південній Каліфорнії на веб-сайті The Webster, де клієнти можуть створювати аватари в стилі Canada Goose для вивчення анімованих версій пам’яток, включаючи пристань Санта-Моніки, знак Голлівуду, дерево Джошуа та Великого Ведмедя.

 

Джерело: thewebster.us/shop/canadagoose

Приклад віртуального туру: Big Bear

CMO Canada Goose Пенні Брук заявила, що метою активації було поєднати розповіді та захищений від пандемії досвідчений маркетинг, щоб продемонструвати, як брендові стилі можна носити в різних зовнішніх умовах. Рекомендовані стилі також можна придбати виключно на сайті The Webster. Брук також процитувала дослідження Deloitte 2020 року, яке передбачало, що майже 100 млн споживачів будуть робити покупки з використанням VR та AR протягом наступного року – також спонукало компанію інвестувати в активацію VR. Ще до пандемії маркетологи електронної комерції радили брендам скористатися технологіями AR та VR, щоб охопити покупців навколо свят та уникнути ризиків відставати від онлайн-прогресу найуспішніших брендів. Багато наслідують цей приклад.

“Завдяки інтерактивній експедиції цих сучасних ландшафтів ми надаємо можливість споживачам використовувати абсолютно нову перспективу для відкриття навколишнього світу”, – сказала Пенні Брук. «Ми надихаємо всіх людей на взаємодію із зовнішнім світом – у цьому випадку, віртуальним, але потужним, який може вплинути на фактичний. Незалежно від того, чи вирушаєте ви в міський пейзаж, гірський чи пустельний пейзаж, це 3D-анімоване дослідження допоможе вам визначити основне обладнання для вашої наступної пригоди”.

Протягом останніх шести місяців Canada Goose співпрацював з The Webster, розробляючи три концепції віртуальної реальності, і використовував Pussykrew, колектив нью-йоркських цифрових художників, для створення елементів мистецтва та CGI для проекту. Брук сказала, що 25-річні стосунки бренду з кіноіндустрією зробили Південну Каліфорнію природним середовищем для досвіду. Що ще більш важливо, розташування в Каліфорнії дозволило бренду проілюструвати стилі в трьох різних середовищах, що мають різний клімат та погодні умови.

“Хоча це фантазія, наша мета полягала в тому, щоб гарантувати, що використання та розташування не відхиляються від того, що можна носити насправді”, – додала вона.

Оскільки це перша активація VR для Canada Goose, Брук сказала, що її команда буде в значній мірі розраховувати на те, як покупці реагують на досвід, щоб повідомити, якщо і як бренд буде інвестувати в подібні проекти в майбутньому, навіть після пандемії.

“Оскільки світ продовжує змінюватися, і ми вивчаємо, що для нас означає диверсифікація маркетингових каналів, ми з нетерпінням чекаємо на впровадження відгуків споживачів від цієї кампанії в майбутні проекти”, – сказала директор з маркетингу Canada Goose. “А також глибшого розуміння того, що наші споживачі шукають та як хочуть взаємодіяти, коли справа стосується такого типу досвіду”.

 

Віртуальний шопінг

Окрім VR-технологій у співпраці з The Webster, люксовий бренд верхнього одягу Canada Goose втілює опцію віртуального шопінгу у абсолютно оригінальний спосіб. Напростіший із можливих – дозволяючи відвідувачам сайту записатися для онлайн-зв’язку з шоппером, який прямо з магазину зніматиме live-відео, показуючи товари, які цікавлять покупця, з усіх потрібних ракурсів, надаючи персоналізований досвід, як ніби це все відбувається наживо. 

 

 

Canada Goose заохочує: 

Замовте один-на-один відеодзвінок із послом бренду Canada Goose Brand, щоб віртуально вивчити наш виставковий зал, відкрити нові прибуття та зробити покупки в упевненості за допомогою нашої персональної допомоги.

1. Наша порада фахівця допоможе вам підібрати правильну форму та розмір для вашого тіла. Ми збережемо вас у теплі чи прохолоді незалежно від клімату.

2. Розкажіть нам, як ви проводите час під відкритим небом, і ми проведемо подорож. Незалежно від того, чи любите ви відпочинок на природі чи міський поїзд, ми маємо товари для всіх ваших пригод.

3. Ми робимо це легким на всі випадки життя. Здійснюйте покупки у посла бренду в режимі реального часу, щоб знайти ідеальний подарунок на сезон вперед.

 

Джерело: canadagoose.com/ca/en/online-virtual-shopping.html

Бренд Canada Goose під впливом Covid-19 демонструє напрочуд цікаві кейси онлайн-просування: прогресивний та складний VR-досвід та геніально просте застосування сучасних технологій для персоналізованого відео-консультування клієнтів.

Джерело: The Webster, Canada Goose, Adweek

 

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: