Запуск пілотної програми торгового робота солодощів відбудеться у США.

Компанія презентувала Smiley, нового робота, який приносить цукерки під час покупки. Зокрема, Smiley демонструє та доставляє кондитерські вироби Mars Wrigley, які зазвичай знаходяться на касі, покупцям у всьому магазині. 

У ньому представлені привабливі мелодії та танці, коли він кружляє по проходах, пропонуючи ласощі на продаж. Робот використовує найновіші технології самокерування для забезпечення безпечної роботи та включає санітарні серветки для захисту покупців. 

Інновація є частиною програми Launchpad Mars Wrigley, цифрової інноваційної програми, створеної в 2017 році, яка фокусується на інноваціях завдяки партнерству зі стартапами. 

Для реалізації цієї програми Mars Wrigley працював із Wakefern Food Corp., найбільшим кооперативом, що належить роздрібній торгівлі в США та Savioke, постачальником робототехніки. Робот “працюватиме” в магазині ShopRite в Монро, штат Нью-Йорк. 

Компанія сподівається, що програма допоможе пом’якшити деякі потенційні споживчі зміни, які можуть відбутися, оскільки все більше покупців покладаються на самостійну оплату. 

Дослідження показали, що 78% покупців вибирають самостійне замовлення, і в результаті традиційні моделі покупок змінюються – особливо, коли мова йде про останню хвилину, імпульсну покупку. 

“Як лідер категорії ласощів та закусок, ми знаємо, що, хоча поїздки в магазини стають більш цілеспрямованими, а роздрібні торговці переходять до безперебійного досвіду покупок у магазинах, покупці все ще хочуть бути здивованими здійснювати імпульсні покупки”, – сказав Метт Тіс, директор лідерства продуктових категорій компанії Mars Wrigley. “Впровадження таких інноваційних рішень, як Smiley, допоможе роздрібним торговцям розмити традиційні продукти мерчандайзингу, покращити досвід споживачів у покупках та стимулювати продажі”

Робот Smiley демонструватиме різноманітні товари Mars Wrigley – від цукерок M&M’S та Snickers до жувальних гумок Extra та 5 GumКрім того, дії Smiley можна швидко і легко модифікувати для оптимізації взаємодії, підтримки рекламних акцій магазинів. 

Smiley також може виявляти кількість людей поблизу та показувати повідомлення про соціальну дистанцію. 

На сьогодні Launchpad Mars Wrigley забезпечив 60 пілотів завдяки активній взаємодії з більш ніж 300 стартапами.

Джерело: Candy Industry

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: