На EduTech конференції Bett2020 Canva оголосила про відкриття безкоштовного доступу до Canva Pro, а також до купи додатків для класів,  вчителів та студентів у всьому світі.

Вчителі, які мають право на підтвердження своєї атестації викладання та працевлаштування в школі, можуть отримати безкоштовний доступ до програми Canva for Education для свого класу.

Ми покладаємо великі сподівання на наступне покоління творчих мислителів та світових геніїв. Для цього ми прагнемо допомогти школам у всьому світі зробити навчання більш захоплюючим та надихаючим. Давайте разом змінювати світ! Подавайте запит на безкоштовну підписку на Canva for Education!

Canva

 

Процес подання заявки

Перевірте, чи маєте ви право використовувати Canva Pro. Прочитайте вимоги щодо отримання права, щоб побачити, чи можете ви претендувати на програму Canva for Education.
Надішліть анкету. Заповніть та надішліть форму заяви з усією необхідною інформацією та необхідною документацією, яка підтверджує вашу придатність.
Зачекайте на зворотний зв’язок. Команда розгляне заявку та надсилатиме оновлення про стан вашої заявки через електронну адресу, яку ви вказали у формі.
Насолоджуйтесь Canva для освіти безкоштовно! Викладачі, які мають право на участь, затверджують та отримають статус Canva for Education, що дозволить безкоштовно використовувати функції Canva Pro для класів та груп до 30 осіб.

Надіслати запит
Надіслати запит на доступ до Canva Pro потрібно тут – перейдіть за посиланням.  

Що таке Сanva?

Це спрощений інструмент для графічного дизайну. Найпопулярніша в світі онлайн-платформа для створення візуального контенту. Вона містить незлічену кількість готових шаблонів із суперсучасними стилями для оформлення різноманітних форматів контенту. З її допомогою будь-хто без спеціальних знань в графічному дизайні чи графічному оформленні може зробити візуальний проект професійного рівня. 

Джерело: https://www.canva.com/

 

 

Підписуйтеся на наш Telegram-канал: https://t.me/proideicom
Просувайтеся в кар’єрі: Події для маркетологів в Україні: Календар


Читати більше: 10 правил ефективної реклами. Конспект півторагодинної доповіді метра маркетингу Марка Рітсона
Читати більше: Дизайн для недизайнерів. Всі в захопленні від Canva