Canva оголосила про запуск нових функцій, серед них найбільш очікувана – редактор відео. 

Розроблений компанією інструмент для відео дозволяє легко редагувати, не вимагаючи ніякого досвіду монтажу, а також пропонує стильні шаблони відео, прості у використанні засоби анімації, а також доступ до контент-бібліотеки відео та музики.

Також Canva далекоглядно мислить та  запускає інструмент для залучення молоді – програму Canva for Education. Це абсолютно безкоштовний продукт, який запустили у бета-версії в австралійських школах з інтеграцією з GSuite та Google Classroom, щоб учні та студенти могли розробляти проекти, а викладачі оцінювати та переглядати їх.

Читати більше про контент:
Чому Instagram забороняє “пластично-хірургічні” фільтри: експлейнер від Pro Idei

Оскільки дизайн стає все більш важливим для функціонування кожної організації, Canva бажає слугувати універсальним сервісом створення всіх видів дизайнів, щоб допомогати розвивати креативність та фірмовий стиль без обов’язкового залучення висококваліфікованих професіоналів дизайну.Canva завжди позиціонувала себе як інструмент дизайну для недизайнерів, що дозволяє легко створити щось прекрасне без жодного дизайнерського досвіду.

Запуск інструменту для редагування відео та Canva for Education зміцнює цю позицію, не лише створюючи більше користувачів для самої платформи, але й створюючи середовище для дозрівання нових дизайнерів та їх долучення до креативної екосистеми в цілому.

Джерело: https://www.canva.com/

 


Читати більше про цю тему: