Якщо ви займаєтеся реорганізацією своєї компанії чи бренду, мабуть, вам сподобається така ідея щодо нових CEO та CTO.

Цікаве співпадіння, але дві різні креативні команди у світі придумали дуже схожий рекламний хід – найняти у свої компанії милих та кумедних тваринок.

CEO

У першому випадку зірка останніх рекламних оголошень бренду закусок Graze – це не хто інший, як його нещодавно призначений CEO, Chief Eating Officer (переклад з англійської – директор з питань харчування).

Завдяки рекламі, яка показує дебют пухнастого «генерального директора» бренду, який захоплений виготовленням закусок, які допомагають людям щодня насолоджуватися здоровим способом життя.

 

CTO

У другому випадку бренд Busch винюхує, щоб знайти CTO, але “t” у цій назві не означає “технологія”, мова про Chief Tasting Officer – головного дегустатора компанії.

Безалкогольний настій з кісткового бульйону, який Busch створив для собак минулого літа, щоб вони могли насолоджуватися холодним пивом зі своїми улюбленими господарями, розширює свою команду вищого керівництва та прагне додати головного дегустатора.

“Технічному директору” буде доручено тестувати смак, контролювати якість та бути послом бренду та творцем контенту на соціальних каналах Busch, а кваліфікація включає вишуканий смак та чудовий нюх. Володіння англійською мовою не вимагається, але було б непогано додати резюме. 

Посада пропонує зарплату у 20 000 доларів, разом з охороною здоров’я (покриття домашніх тварин) та опціонами на акції. Зацікавлені собаки можуть розмістити своїх господарів та свої фотографії в соціальних мережах за допомогою хештегів #BuschCTOcontest до 28 квітня о 23:59:59 за східним стандартним часом.

Минулого року перша партія собачого пива була розпродана всього за 24 години. Напій містить корисні для собак поживні речовини та зареєстрований в Асоціації американських посадових осіб з контролю за кормами.

Віце-президент Anheuser-Busch з цінних брендів Даніель Блейк заявив: «Реакція на випуск Busch Dog Brew минулого року була настільки переважно позитивною, що ми знали, що у нас був великий виклик у другому році, щоб не відставати. Отже, для розширення бренду цього року нам потрібен був справжній експерт у галузі нашої команди. Ми раді дати одному кваліфікованому псу справжню, оплачувану роботу та скористатися їхніми знаннями про нашого цільового споживача, щоб розширити Busch Dog Brew у 2021 році”.

Як вам такий креатив?

Джерело: Graze, Busch

 

Дивіться новий випуск найяскравіших новин маркетингу

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: