Нова рекламна кампанія McCann Бразилія для Chevrolet, в якій відомий бразильський лідер думок закликає користувачів авто взяти участь у TikTok-челенджі. 

WMcCann перетворює кермо в музичний інструмент за допомогою технологій, співак створює такт і запускає виклик у соціальній мережі.

Хто не натискає на кермо, коли слухає улюблені пісні під час водіння? Це розуміння призвело до запуску дії профілю TikTok Chevrolet під звучання ритму Карліньоса Брауна.

Акція, створена компанією Commonwealth/McCann – ексклюзивним підрозділом WMcCann для компанії Chevrolet – і за допомогою стратегії цифрових медіа компанії Isobar, компанії Dentsu, має на меті надати помітність автовиробнику серед молодої аудиторії, посиливши присутність бренду в соціальних мережах.

Запуск TikTok від Chevrolet дав Carlinhos Brown незвичайну місію створити ритм з музичного керма автомобіля марки з технологією, розробленою виключно BizSys, з координацією, технічним проектом та сферою технологічної сфери WMcCann.

“Територія музики та технологій є частиною Chevrolet, і ми об’єднали обидва ці питання, щоб дебютувати в цій соціальній мережі, яка стала сенсацією в Бразилії”, – підкреслює Герман Манке, виконавчий директор з маркетингу GM South America.

Кермо, яке Браун використовував у дії, було адаптовано з електронного барабана, тобто кожна частина обода керма заповнена датчиком, відповідальним за частину ударного інструменту. Натискаючи пальцями на кермо, ви можете почути різні перкуторні звуки, які лунають через динамік автомобіля.

Дивитися відео:

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Цей сайт зробить з вас крутого графічного дизайнера та ефективного маркетолога ✅ canva.com ##маркетинг ##proідеї ##canva ##графическийдизайн ##лайфхак

♬ SUNNY DAY – Matteo Rossanese