Згідно з останнім опитуванням Piper Sandler «Огляд підлітків», одяг випередив їжу як найвищий пріоритет для підлітків.

Витрати підлітків зросли цієї осені на 6% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, а непропорційне зростання підлітків-жінок з високим рівнем доходу збільшило загальні витрати на моду до 14% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Найкращим брендом одягу залишається Nike, хоча з минулої осені Lululemon набрав 200 базисних пунктів. Nike також є провідним брендом взуття, набравши 500 базисних пунктів у річному обчисленні, тоді як Converse та Crocs отримали частку, а Vans втратили частку.

З точки зору соціальних платформ, яким найбільше сприяють підлітки, в США Snapchat (35%) та TikTok (30%) залишаються на вершині списку цієї осені, тоді як Instagram (22%) продовжує втрачати частку. Опитування також виявило “значний рух” у найпопулярніших соціальних та політичних питаннях серед підлітків, серед яких екологія, расова рівність та Афганістан очолюють список.

Опитуванням Piper Sandler

Опитування Пайпер Сендлер «Огляд підлітків» є чудовим барометром смаків підлітків-споживачів, які розвивалися, коли пандемія продовжує формувати повсякденне життя.

Одяг частково обумовлений новим жіночим циклом витрат, орієнтованим на одяг-їжу як найвищий пріоритет серед витрат, оскільки майже всі підлітки (96%) повернулися до школи у гібридному або повному форматі. Витрати підлітків за власним бажанням дещо зросли до 2274 доларів на рік, і хоча одяг стає все більшою часткою витрат у їхньому гаманці, відеоігри, фільми та засоби особистої гігієни дещо скоротилися у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Улюблені бренди підлітків помітили певний рух, і хоча Nike залишається на вершині як в одязі, так і у взутті, модні бренди Crocs, Pacsun, Hey Dude, Zara, Shein та Gymshark отримали свою частку в США. 

Останнє опитування підтверджує, що покоління Z «усвідомлює» політичні та соціальні питання, це перетворюється на нові моделі покупок: більшість підлітків продають (62%) і купують (51%) речі б/у.

Поки підлітки повертаються до шкіл та торгових центрів, вони залишаються на зв’язку в Інтернеті, витрачаючи близько чотирьох годин на день у соціальних мережах. Snapchat та TikTok залишаються їх улюбленими сайтами, оскільки Instagram відхилив 300 базисних пунктів у річному обчисленні. Що стосується споживання відео, Netflix (32%) та YouTube (30%) посіли перше місце, Hulu та інші сервіси отримали переваги. Amazon залишається найпопулярнішим веб-сайтом, але побачив, що розумовий обмін погіршився у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, оскільки сайти, орієнтовані на жінок, як-от троянда Шейн.

Piper Sandler опитали 10 000 підлітків у 44 штатах США із середнім віком 15,8 років для цього видання «Taking Stock With Teens».

Джерело: Piper Sandler

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.