Clubhouse оголосив, що, починаючи з жовтня, буде впроваджуватися нова функція повторів – Replay, яка дозволяє користувачам записувати кімнату, зберігати її у своєму профілі чи клубі або завантажувати на свої пристрої.

Тільки творці та модератори мають право записувати кімнату, а кімнати мають бути загальнодоступними для запису. 

За допомогою програвання Replays можна створювати 30-секундні аудіокліпи для спільного використання, а також повний запис кімнати. Користувачі можуть натиснути на значок ножиць, щоб зняти останні 30 секунд аудіо для створення кліпу. Ця функція, яка вже доступна в бета-версії, дозволить вам ділитися аудіокліпами в Instagram, Twitter, Facebook, iMessage або WhatsApp. 

Clubhouse також представив функції універсального пошуку, а також підтримку просторового аудіо на Android. 

Завдяки функції універсального пошуку ви зможете набагато легше знаходити своїх друзів, нові клуби та події, які відповідають вашим інтересам. Ця функція починає з’являтися у версіях iOS та Android з сьогоднішнього дня. Ця функція спочатку з’явиться на вкладці “Огляд”. Потім його перенесуть у секцію коридору.

Clubhouse оголосив, що в серпні випустив підтримку просторового аудіо для користувачів iOS. В рамках нового оновлення ця функція також пропонується користувачам Android.

Соціальні мережі LinkedIn, Discord та Facebook, які намагаються викрасти роль із бази користувачів Clubhouse, поки що не досягли успіху. Однак Twitter Spaces та Spotify’s Greenroom, які досягли 240 тисяч завантажень, знаходяться в серйозній конкуренції з Clubhouse.

Джерело: Clubhouse

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Коли керівник-міленіал слухає розмову команди-зумерів 😅 ##proідеї ##маркетинг ##digitalmarketing ##smm

♬ Я с тащером гамаю катку – Алежа Обухов

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.