Clubhouse додає підтримку 13 додаткових мов, продовжує спостерігати сильне поширення в Індії - PRO ІДЕЇ
Clubhouse додає підтримку 13 додаткових мов, продовжує спостерігати сильне поширення в Індії

Clubhouse додає підтримку 13 додаткових мов, продовжує спостерігати сильне поширення в Індії

Clubhouse робить наступні кроки, щоб максимізувати привабливість своєї аудиторії, додаючи підтримку більшої кількості місцевих мов, відкриваючи двері для більшої групи користувачів і розширюючи можливості використання в програмі.

 

Клубна мовна підтримка

Як пояснює Clubhouse: «Ми починаємо працювати з Android, одразу ж запускаючи тринадцять нових мов, зокрема французьку, німецьку, гінді, індонезійську, італійську, японську, каннада, корейську, малаялам, португальську (бразильську), іспанську, тамільську та телугу. Незабаром ми додамо підтримку iOS та додаткових мов, щоб люди від Мумбаї та Парижа до Сан-Паулу та Джакарти могли відчути Clubhouse у спосіб, який для них буде більш рідним.”

Нові мовні параметри нададуть більше можливостей для міжнародної експансії Clubhouse, яка неухильно прогресує, з часом додаток додасть більше користувачів у більшій кількості регіонів.

Як зараз справи в Clubhouse?

Twitter Spaces, можливо, і прийняв частину свого блиску, але Clubhouse все ще росте та нарощує свою аудиторію – повільніше, ніж це було на піку на початку року, але, тим не менш, він прогресує.

І хоча в деяких регіонах він, можливо, не привертає уваги, який колись був, в інших він завоював популярність, а Індія зараз є ключовим ринком для завантажень, що подвоює загальну кількість завантажень програми в США, згідно з останніми даними AppAnny.

Згідно зі статистикою App Annie, загальна кількість завантажень Clubhouse у всьому світі досягає 32,7 мільйонів, а Індія лідирує з 10,3 мільйона. Додаток завантажили 5 мільйонів разів у США та 2 мільйони разів у Японії, що становить трійку найбільших ринків для платформи.

Це важливо, тому що, хоча може здатися, що Clubhouse вже програв великим гравцям у США, він все ще набирає обертів, оскільки легкість спілкування сприяє обміну аудіо, що допомагає індійським користувачам, зокрема, підключатися.

Популярність Clubhouse в Індії

Аудіозв’язок надає розширені можливості на ринку Індії, оскільки, хоча гінді є найпоширенішою мовою в країні, у всьому регіоні розмовляють понад 120 іншими мовами, включаючи бенгальську, тамільську, маратхі та телугу . І хоча багато індіанців можуть говорити та розуміти ці варіації та діалекти, менша кількість вміють читати та писати кожен з однаковою вільністю, що робить аудіо потужним інструментом зв’язку для багатьох індійських користувачів.

Пряма трансляція також дає більше можливостей для обговорення тем, які не підлягають державній цензурі – хоча, звісно, ​​регуляторні чиновники Індії можуть на певному етапі вжити заходів щодо цього, що може обмежити зростання Clubhouse. Додаток працюватиме, щоб уникнути заборони, подібної до TikTok, на цьому фронті, але зараз Індія пропонує найбільш значний потенціал для руху команди Clubhouse.

Фішка зі зміною логотипу додатку Clubhouse

Що також, безсумнівно, зіграло свою роль у прийнятті рішень щодо останнього зображення значка програми Clubhouse.

Клубний будинок значок

«Анірудх Дешмукх — це людина з кількома дефісами та багатьма талантами. Він архітектор, який став співаком, автором пісень, композитором тощо. Розташований у Мумбаї, Аніруд приєднався до Clubhouse на початку року, а навесні заснував свій клуб, який тепер налічує 72 тисячі учасників,  Anirudh, де він веде своє нічне шоу «Late Night Jam».

Здається логічним фокусом для програми на тлі зростаючої конкуренції в США – і оскільки Twitter все ще бореться з наслідками своїх минулих розбіжностей з індійськими чиновниками, що може обмежити його власну здатність спостерігати велике захоплення Spaces на місцевому рівні ринку.

Це означає можливість для Clubhouse – тож, хоча це може бути не найпопулярнішою платформою, якою раніше була, вона ще не закінчена, і якщо вона зможе підтримувати достатню кількість використання та підтримки, Clubhouse все ще може стати нішевою опорою для розробників аудіо в усьому світі, зі значним потенціалом для залучення та розбудови громади.

Навряд чи він стане тим гігантом, який передбачали деякі занадто оптимістичні прогнози, але для команди Clubhouse все ще багато чого відбувається.

Джерело: Clubhouse

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Ура! Наклейки з посиланням в Instagram сторіз тепер доступні для всіх 🥳

♬ Бібліотека – Колос

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

  • Поділитися:

Колектив інформаційного бізнес-порталу "PRO Ідеї. Головні новини маркетингу" складається з проактивних маркетологів, діджитал-маркетологів, PR-менеджерів, бренд-менеджерів, SMM-менеджерів, HR-менеджерів, дизайнерів, журналістів та письменників.

Для пошуку натисніть Enter, для виходу натисніть ESC.