Clubhouse офіційно запустив нову функцію Replays, яка надасть ще один спосіб використовувати ваші чати Clubhouse та отримати більшу користь від ваших аудіосеансів.

Як пояснює Clubhouse: «Replays (Повтори) – це додаткова функція, яку творці можуть увімкнути або вимкнути для будь-якої загальнодоступної кімнати. Коли ввімкнено повтори, будь-хто в Clubhouse може відтворити запис, коли захоче. Вони зможуть побачити ті самі елементи живої кімнати, як Leave Quietly, і спостерігати за динамікою сцени та зміни та розвитку аудиторії протягом обговорення, включаючи PTR, натискання мікрофона та всі особливі моменти, які трапляються лише тут».

Replays

Хоча оперативність ефемерних аудіозаписів відіграла ключову роль у піднесенні формату на початку року, є також цінність можливості повторно поділитися своїми трансляціями і в результаті отримати більшу популярність у ширшої аудиторії.

Twitter нещодавно додав те саме для Spaces, і розширені можливості надають творцям можливість створювати подкасти, ділитися записами та створювати спільноту навколо своїх аудіосоцмедіа зусиль.

«Створювачі кімнат отримають можливість завантажувати аудіо, щоб вони могли його редагувати та використовувати, де захочуть – як подкаст, кліп на YouTube, історію в Instagram, відео TikTok, вставляти в свою статтю чи інформаційний бюлетень чи будь-де інше. Повтори також можна буде знайти в Clubhouse – на сторінках клубу, профілях спікерів (якщо вони не захочуть його приховати), пошуку (починаючи з наступного тижня) тощо.”

Кожен з них є важливим елементом відкриття, який може в кінцевому підсумку зіграти велику роль у допомозі творцям Clubhouse максимізувати свої зусилля.

Новий спосіб перегортувати запис

Clubhouse також додав ще одну зручну функцію, з можливістю переходу до наступного спікера під час повторення.

 

Пропуск повтору в клубі

 

Це забезпечує більше контролю для слухачів, використовуючи розпізнавання звуку для позначення кожної зміни динаміка. Звичайно, існує також ризик того, що система може помилитися, і в результаті ви можете пропустити деякі елементи чату, але це надає інший варіант фільтрації відтворення та налаштування власного досвіду.

Зручніша аналітика

Нарешті, Clubhouse також додає кумулятивну кількість людей, які налаштувалися на ваш чат – навіть тих, хто слухає через опцію Replay.

 

Кількість слухачів у клубі
 

Це надасть більше інформації для вашого планування та презентації потенційним партнерам, у той час як Clubhouse також каже, що додасть більше інструментів аналітики протягом найближчих місяців.

Це важливе оновлення для Clubhouse, який втратив багато свого раннього ажіотажу, але все ще набирає користувачів, оскільки розширюється по всьому світу. Здатність отримати ще більшу цінність від ваших трансляцій надасть більше стимулу для творців продовжувати повертатися до програми, що може допомогти додатку максимізувати утримання творців та їх аудиторії, оскільки він прагне закріпити свою нішу.

Clubhouse Replays з вчорашнього дня виходить на iOS та Android.

Джерело: Clubhouse

 

TikTok для маркетологів

@proidei.com

Якщо створюєте ТЗ для свого сайту, не забувайте про адресу 😅

♬ туда сюда – ♡ฅ^•ﻌ•^ฅ

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.