Аудіододаток Clubhouse завершив свій останній раунд фінансування.

Clubhouse щойно оголосив, що закрив свій раунд фінансування серії С, який оцінює компанію в 4 мільярди доларів. Раунд очолила компанія венчурного капіталу Andreessen Horowitz, інвестори Tiger Global та DST Global приєдналися вперше. 

Співзасновник та генеральний директор Пол Девідсон підтвердив новину у недільному спілкуванні з користувачами. Подробиці раунду фінансування вперше повідомили Bloomberg та The Information.

Додаток соцаудіомедіа за останні місяці отримала багато галасу, привертаючи нескінченний потік преси та містики. Він повідомляє про 10 мільйонів активних користувачів щомісяця, але зазнав значного падіння нового зростання цієї весни.

Аудіододаток Clubhouse: Конкуренція за звукове лідерство

Попри те, що програма все ще доступна лише для запрошень та лише для iOS, вона зустрічає серйозну конкуренцію з боку Twitter Spaces, яка, перебуваючи в бета-версії, вже розгорнута для користувачів Android.

Spotify, Discord, Linkedin та Facebook також роблять кроки у соціальний аудіопростір, сигналізуючи про те, що Clubhouse доведеться боротися за формат, який він започаткував.

У недільній ратуші спільноти Clubhouse Девідсон та співзасновник Рохан Сет виклали пріоритети компанії, які включали кращі можливості виявлення та кращі налаштування сповіщень. Вони також заявили, що працюють над удосконаленням своїх можливостей сервера.

“Хоча ми цього року в чотири рази збільшили кількість нашої команди, стабілізували нашу інфраструктуру, запустили бета-версію платежів, щоб допомогти творцям монетизувати, і підготували Android до запуску, нам потрібно зробити набагато більше, оскільки ми працюємо над тим, щоб залучити Clubhouse до більшої кількості людей світу », – зазначила компанія у своєму дописі в блозі. “Не секрет, що наші сервери трохи боролись за останні кілька місяців, і що наше зростання випередило алгоритми раннього відкриття, створені нашою невеликою командою”.

Аудіододаток Clubhouse наймає нові таланти, додаючи до своєї керівної команди Майю Уотсон глобальним керівником з маркетингу, Фадію Кадер – керівником медіа-партнерства та Шона Брауном – керівником спортивних партнерських відносин.

Джерело: Adweek

 

Дивіться новий випуск найяскравіших новин маркетингу

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: