Нарешті Clubhouse оголосив, що виходить із закритої бета-версії, і тепер додаток відкритий для всіх, хто хоче приєднатися до клубу та налаштуватися на останні аудіо-чати.

Він навіть запускає нову блискучу айдентику для цієї нагоди, що є важливою віхою для аудіосоцмедіа візіонера – новий логотип та колір.

Як пояснив Clubhouse: “Ми видалили нашу систему списків очікування, щоб будь-хто міг приєднатися. Якщо у вас є клуб, ви можете розмістити своє посилання широко і широко. Якщо ви творець із аудиторією, ви можете залучити їх усіх. Якщо ви хостите публічний захід, кожен може бути присутнім. Ви можете взяти з собою близьких друзів, однокласників, членів сім’ї, колег та всіх, хто вам подобається – на iOS  або Android”.

Ексклюзивний підхід Clubhouse, лише для запрошень, зіграв важливу роль у підвищенні його раннього ажіотажу: запрошення Clubhouse стали своєрідним символом статусу в Інтернеті і навіть продаються на eBay за смішні ціни

Це досягло найвищого рівня у лютому, коли Ілон Маск приєднався до чату Clubhouse, який в результаті поклав додаток на деякий час через онлайн-натовпи людей, які намагалися налаштуватися. 

Але з тих пір для галасливої ​​аудіосоцмедіа платформи все не так добре. Незабаром Twitter відкрив свій клон Clubhouse «Spaces», тоді як інші додатки також прагнули скористатися навколишнім ажіотажем за допомогою власних аудіосоцмедіа інструментів, і з часом поява нових, більш широко відкритих, більш доступних аудіосоціальних опцій, здавалося б, замінив додаток Clubhouse для більшості.

Але Clubhouse все ще зростає. Це головним чином завдяки появі його програми для Android у травні, яка дозволила приєднатися більшій кількості користувачів у більшості регіонів, і з тих пір додаток набув значної популярності в Індії, звідки походить переважна більшість нових користувачів .

Чи дозволить ширша доступність додатку повторно захопити той оригінальний кайф і взяти на себе Twitter Spaces та зростаючі аудіосоцмедіа можливості Facebook?

Це могло б, і засновники Clubhouse, як не дивно, спираються на оптимізм у цьому відношенні: “Ми підозрюємо, що в міру масштабування буде набагато більше злетів і падінь, а конкуренція з боку великих мереж буде жорсткою. Але ми вважаємо, що майбутнє створюється оптимістами, і ми раді створити щось нове в Інтернеті – місце на основі людських зв’язків та жвавих розмов, де ти завжди почуваєшся бажаним і вільним бути собою».

На жаль, для того, щоб люди продовжували повертатися до програми, потрібно більше, ніж оптимізм, але той факт, що зараз усі можуть, є величезним кроком. Але що б не трапилось, Clubhouse все-таки мав великий успіх. Компанія зросла з команди з  8 осіб до штату 58 осіб, тоді як кількість кімнат на добу зросла з 50 тис. до півмільйона.

“Ми додали до спільноти 10 мільйонів людей, оскільки ми запустили Android в середині травня, і побачили 90 мільйонів DM, надісланих після того, як ми запустили Backchannel  минулого тижня. Середній слухач зараз проводить більше години на день у Clubhouse, і величезний відсоток людей не просто слухати, а насправді говорити”.

Це міцна база та дивовижне зростання, особливо якщо ви хочете набрати сили серед відомих гігантів, які швидко намагаються вгамувати всю опозицію. Поки що я не ставлю на довгострокові перспективи Clubhouse, оскільки багато чого буде зводитись до контенту та спроможності Clubhouse тепер виділяти найрелевантніші кімнати для кожного користувача, оскільки його сервери переповнюються випадковими трансляціями та сміттям в результаті збільшення кількості користувачів. Але його досягнення були вражаючими, і він має базу для роботи, незважаючи на зростаючі проблеми.

Вийшовши на цей наступний етап, Clubhouse все одно може стати важливою платформою – якщо він зможе це правильно зрозуміти.  

Джерело: Social Media Today, Clubhouse

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.