Clubhouse запускає запрошення з смайликами, що махають рукою.

Після того, як ця функція з’явилася минулого тижня, Clubhouse офіційно запускає новий спосіб запрошення людей до аудіочатів під назвою Wave. Компанія оголосила про цю новину у ратуші-сюрпризі в четвер і включить цю функцію для всіх користувачів iOS та Android.

За допомогою Wave ви можете запросити друзів до аудіозали в прямому ефірі, просто натиснувши смайлик, що махає рукою. Отримавши запрошення, вони можуть приєднатися до вашого дзвінка та негайно бути доданими до аудіокімнати. У блозі компанії детальніше пояснюється:

“Щоб надіслати Wave, проведіть пальцем праворуч по коридору або торкніться значка крапок у нижньому лівому куті екрана. Потім прикріпіть кнопку Wave біля людини, з якою ви хотіли б поспілкуватися. Вони отримають сповіщення про те, що ви привіталися, і знатимуть, що ви відкриті для спілкування. Якщо вони зможуть приєднатися до вас, то будуть долучені до приватної кімнати – відкритій лише для людей, яким ви помахали. Ви можете тримати цю людину в одному соціальному колі, познайомити один з одним друзів з різних груп або відкрити кімнату ширше і зробити її для всіх”.

Якщо хтось не одразу реагує, ви можете продовжувати користуватися Clubhouse, як зазвичай. Компанія також каже, щоб уникнути плутанини, якщо у вас додаток у фоновому режимі, вас негайно повернуть у кімнату, якщо хтось відповість.

Схоже, що Clubhouse хоче заохочувати більше причинно-наслідкових, соціальних, маленьких моментів у своєму додатку, які останнім часом, здається, стали асоціюватися з професійним досвідом, що базується на зустрічах. 

Компанія представила свій додаток для Android у травні та видалила свій список очікування в липні, а це означає, що може бути більше людей, з якими можна буде випадково поговорити, ніж під час першого запуску програми.

Джерело: Clubhouse

 

Подія для маркетологів:
18-я онлайн-конференція з просування на західних ринках – NaZapad

 

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.