Clubhouse, можливо, втратив свій початковий кайф, оскільки більші гравці прагнуть додати конкуруючі аудіосоціальні елементи та функції, покликані заперечити його зростання. Але новачок-платформа все ще має кілька хитрощів у рукаві.

Clubhouse оголосив, що співпрацює з TED для обміну ексклюзивним контентом із списку лідерів думок та експертів TED, що може допомогти користувачам повернутися до програми.

Як пояснив Clubhouse: “Починаючи з понеділка, 12 липня, TED буде розміщувати низку кімнат у своєму офіційному Clubhouse Club. Вони розпочнуть програмування з програмою Thank Your Ass Off , щотижневою кімнатою, яку влаштовує автор бестселерів New York Times і популярний спікер TED Ей Джей Джейкобс та креативний стратег та відомий творець Клубного дому Мір Харріс. Кімната базується на ідеї, викладеній у TED Talk і книзі Джейкобса, і пропонує відомим гостям та спільноті Клубного дому зібратися, щоб “подякувати невідспіваним героям нашого життя”. Про наступні тижні буде повідомлено про додаткові приміщення на літо та не лише”.

Додавання популярних спікерів, які отримали визнання завдяки серії TED Talks, могло б допомогти Clubhouse зберегти свою привабливість – хоча, насправді, анонс, мабуть, не повинен стати маленьким сюрпризом.

Ще в травні Clubhouse найняв Келлі Стотцель, колишню керівницю конференцій та кураторів доповідачів у TED, як частину своєї команди пошуку талантів. Stoetzel працював з TED більше 17 років, і саме цей зв’язок проклав шлях до цього нового партнерства з контентом.

Насправді Стотцель безпосередньо цитується в повідомленні клубу: “Протягом майже сорока років TED доводив до публіки видатні світові ідеї, уяви та голоси. Це партнерство приведе ці думки до діалогу з мільйонами творців, які складають спільноту Clubhouse”. 

Отже, враховуючи зв’язок тут, має сенс, що Clubhouse зміг налагодити це нове партнерство – але навіть незважаючи на це, це значний виграш для платформи, яка могла б забезпечити її актуальність навіть у якості Twitter Spaces, а тепер і аудіо Facebook кімнатах, плавайте, як гігантські круїзні лайнери, і затемняйте крихітний вітрильник Clubhouse у тінь.

Завантаження Clubhouse значно сповільнилося з самого початку його буму, і хоча його кількість знову пожвавилася після запуску його програми для Android у травні, більша частина цього зростання зараз надходить з нових ринків, таких як Індія та Бразилія. 

Що непогано, але справа в тому, що на ринках, де Clubhouse зарекомендував себе і досяг (відносного) піку прийняття, зараз він втрачає позиції, що, ймовірно, свідчить про те, що ми побачимо подібну тенденцію і в цих регіонах, особливо, коли Twitter і Facebook прагнуть змусити свої аудіосоціальні можливості однаково.

Посилення лінійки контенту допоможе, без сумніву, і, швидше за все, Clubhouse отримає більше слухачів, які повертаються до програми для налаштування, але він все ще перебуває в режимі лише для запрошень, обмежуючи зростання, і Twitter і Facebook також будують випустити власні списки талантів для соціальних аудіо, зокрема Facebook, зокрема, фокусується на просуванні популярних творців та відомих знаменитостей до потенційних слухачів у своєму додатку.

По суті, поки незрозуміло, як Clubhouse зможе змагатись у довгостроковій перспективі. І хоча міцний зв’язок з TED є бонусом, скільки ще цих кроликів він може витягнути з капелюха, коли конкуренція продовжує зростати?

Це не означає, що Clubhouse безнадійний, але якщо він не може зафіксуватися на ряді нішевих фокус-груп і забезпечити кращий досвід прослуховування, ніж інші програми, – який відкритий для всіх, хто може захотіти туди завітати.

Ви можете стежити за майбутніми трансляціями TED на Clubhouse через офіційний клуб TED у додатку.  

Джерело: Social Media Today

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Idea Media Group
ІDEA MEDIA GROUP Головна платформа маркетингу України