Coca-Cola Україна приголомшила ринок своєю заявою про повне призупинення комерційної реклами у зв’язку зі змінами, викликаними поширенням COVID-19 у всьому світі.

Із квітня ми призупиняємо комерційну рекламу Coca-Cola та всіх наших брендів. Відсьогодні усі зусилля ми спрямовуємо на захист та підтримку наших працівників та місцевих громад.

Компанія Кока-Кола, наші партнери-ботлери та Фундація Кока-Кола виділяють понад 120 мільйонів доларів на боротьбу з наслідками вірусу COVID-19 у всьому світі.

Наразі у різних країнах ми забезпечуємо захисними засобами та напоями медичних працівників, а також піклуємося про вразливі групи людей, доставляючи їм продовольчі товари.

Ми переконані, що лише спільним зусиллями ми здатні досягти змін.
*ми всі у цьому човні

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We’re in this together* ⠀ Із квітня ми призупиняємо комерційну рекламу Coca-Cola та всіх наших брендів. Відсьогодні усі зусилля ми спрямовуємо на захист та підтримку наших працівників та місцевих громад. ⠀ Компанія Кока-Кола, наші партнери-ботлери та Фундація Кока-Кола виділяють понад 120 мільйонів доларів на боротьбу з наслідками вірусу COVID-19 у всьому світі. ⠀ Наразі у різних країнах ми забезпечуємо захисними засобами та напоями медичних працівників, а також піклуємося про вразливі групи людей, доставляючи їм продовольчі товари. ⠀ Ми переконані, що лише спільним зусиллями ми здатні досягти змін. ⠀ *ми всі у цьому човні

A post shared by Coca-Cola Україна (@cocacola_ua) on

Глобальні корпорації застосовують кризові стратегії, щоб встояти під час пандемії COVID-19. Скорочення маркетингових бюджетів на неефективні канали комунікації зараз – вимушений логічний крок для будь-якого бізнесу. 

Читайте більше:

https://www.instagram.com/p/B-YCGcznupf/?utm_source=ig_web_copy_link