Coca-Cola випустила різдвяний телевізійний ролик, який розповідає історію батька, який вирушає в подорож з Англії на Північний полюс, щоб доставити листа Санті від своєї дочки.

Ролик, створений Wieden + Kennedy London, вийшов на 91 ринок і відзначає 100-й рік реклами Coca-Cola до новорічних свят.

Він розповідає про пригоди одного батька-працівника вітряної електростанції на морі, який вирушає в епічну подорож, перетинаючи моря, річки та кілометри снігу, намагаючись здійснити різдвяне бажання своєї дочки – передати її лист Санта Клаусу.

Коли він прибуває до дому Санта Клауса, він розуміє, що він зачинений на свята. Він у розпачі відкриває лист і читає, що в ньому його дочка попросила Санту привезти тата додому на Різдво. І як тільки здається, що вся надія втрачена, сам Санта приїжджає на гігантській вантажівці марки Coca-Cola, щоб повернути тата назад до дочки.

«Цього року Різдвяний сезон має стати більш значущим, ніж будь-коли раніше», – сказав Кріс Роббенс, директор з маркетингу Coca-Cola, Великобританія. «Наша нова реклама відображає справжню магію Різдва – нашу більшу вдячність за близьких, відчуття спільності та нашу потребу бути присутніми один з одним цього Різдва».

 

Джерело: Coca-Cola

 

InstaЧек. Топ-25 украинских маркетинговых компаний в октябре 2020

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: