У рамках плану реструктуризації Coca-Cola має скоротити близько 2200 робочих місць у своїй глобальній робочій силі.

Реструктуризацію гіганта безалкогольних напоїв прискорила пандемія коронавірусу, яка спричинила широке закриття місць, де продається кока-кола. Основна частина звільнень відбуватиметься в США, де там залишиться 1200 робочих місць.

На кінець 2019 року у Coca-Cola було близько 86 000 співробітників, але вона стикається з тиском на свої доходи, які були спричинені пандемією.

Близько половини продажів Coca-Cola, як правило, надходять від споживачів, які випивають її напої не вдома. Соціальні обмеження для стримування поширення вірусу призвели до широкого закриття барів, ресторанів, кінотеатрів та спортивних стадіонів, де продаються його напої.

У серпні Кока-кола заявила, що запропонує 4000 робітників у США, Канаді та Пуерто-Рико.

Очікується, що скорочення робочих місць призведе до щорічної економії від 350 до 550 млн доларів, заявив представник компанії.

 

Скорочення

Coca-Cola відреагувала на кризу планами реструктуризації бізнесу та зменшення портфеля.

Цей крок призведе до того, що світовий гігант напоїв скоротить свої 430 головних брендів більш ніж наполовину до 200, щоб зосередитись на продуктах, що зростають і можуть досягти великих масштабів.

Він зупинив випуск своєї марки содової та кокосової води Tab, а на початку цього року закрив свій бізнес з виробництва соків та коктейлів Odwalla.

Компанія, що базується в Атланті, повідомила про дохід у розмірі 8,65 млрд доларів (6,4 млрд фунтів стерлінгів) за останні результати кварталу, що на 9% менше, ніж рік назад.

Втрата робочих місць не зачіпає працівників його розливних заводів, більшість з яких є незалежними. У цих операціях з розливу напоїв працюють сотні тисяч людей по всьому світу.

Джерело: ВВС

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: