Coca-Cola задає новий тренд серед міжнародних компаній. 

Гігант безалкогольних напоїв Coca-Cola вважає, що добре впорався з пандемією і зараз “випереджає відновлення”.

Керівник Джеймс Квінсі сказав, що попри локдауни в багатьох країнах, компанія  продовжує реалізовувати маркетингові плани попри низьку швидкість розповсюдження протиковідних вакцин у багатьох країнах.

Минулого тижня він закликав інвесторів розглядати решту року як “ненормальний час”, незважаючи на прогрес, досягнутий у припиненні поширення Covid-19. Він зауважує, що деякі ринки переживають четверту хвилю зі зростанням рівня зараження.

Як результат, бренд буде проявляти обережність і розподіляти маркетингові витрати лише в тих країнах, де він бачить „прискорення доходів”.

Одним з таких ринків є Китай, де пішохідний рух майже повернувся до допандемічного рівня. Це було одним з основних факторів доходів у першому кварталі; компанія побачила, що чисті доходи зросли на 5% у річному обчисленні до 9 млрд доларів.

На китайському ринку бренд продовжуватиме інвестувати в тенденції, що прискорилися під час пандемії, з більшим поштовхом до цифрового залучення та електронної комерції.

Це ознака того, що має відбутися для ринків, на які все ще діють обмеження.

Джерело: Marketing Week

 

Дивіться новий випуск найяскравіших новин маркетингу

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: