Як повідомляє Calcalist, Moon Active, ізраїльська ігрова компанія очікує, що дохід у 2021 році перевищить 1,5 мільярда доларів. Insight Partners інвестувала в компанію 125 мільйонів доларів за оцінку в 1,25 мільярда доларів менш ніж два роки тому. 

Раунд фінансування очолив Insight Partners, який на початку 2020 року інвестував 125 мільйонів доларів у Moon Active за оцінку в 1,25 мільярда доларів. У раунді також брав участь Andalusian Private Capital.

Moon Active, яка розробляє одну з найпопулярніших у світі мобільних ігор у Coin Master, минулого року придбала ігрову компанію Melsoft. Melsoft також розробляє мобільні ігри, зокрема успішні Family Island і My Cafe. Дохід Melosoft оцінюється в 160 мільйонів доларів на рік. Вартість придбання не була оголошена, але вважалося, що вона становить понад 100 мільйонів доларів. Дохід Moon Active у 2020 році досяг 1,25 мільярда доларів, і він завершив рік зі значними прибутками. У 2021 році компанія очікує, що прибуток складе понад 1,5 мільярда доларів.

 

 

Генеральний директор Moon Active Семюель Альбін сказав Calcalist, що «Ми дуже задоволені партнерством з Insight Partners, яка продовжує вірити в компанію, її бачення та її талановиту команду, і ми раді залучити Andalusian Private Capital». 

«Заглядаючи у майбутнє, ми бачимо потенціал для нескінченного зростання, і це лише початок. Цього року ми зробили значні кроки для досягнення нашої мети стати найуспішнішою у світі компанією з мобільних ігор і інвестували багато ресурсів у розвиток нашої технологічної платформи та багатьох можливостей, які підтримують та прискорюють наші ігри та забезпечують нам конкурентну перевагу. Ми розробили кілька нових ігор у кількох категоріях, а також націлені на зростання через злиття та поглинання різних розмірів. Кажуть, що людський капітал є найважливішим фактором успіху компанії. Це неправда. Людський капітал – єдиний важливий фактор успіху компанії, і це секрет нашого успіху».

На Sensor Tower в період з серпня 2020 року по вересень 2021 року Coin Master заробив 651 мільйон доларів, що є найвищим доходом від мобільної гри в казино в США. Маючи понад 1300 членів команди, які переважно базуються в Тель-Авіві, ізраїльська компанія минулого року придбала розробника мобільних ігор Family Island Melsoft. 

Джерело: Calcalist

 

@proidei.com

Коли шеф сказав принести котика в офіс, щоб знімати мімімішні TikTok-и

♬ оригинальный звук – Школа дизайна DESIGN IT

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: