У Києві карантин. Час для ситуативного та діджитал-маркетингу - PRO ІДЕЇ
У Києві карантин. Час для ситуативного та діджитал-маркетингу

У Києві карантин. Час для ситуативного та діджитал-маркетингу

У Києві запроваждено карантин з 12 по 27 березня.

У якості профілактичного заходу, який може попередити поширення небезпечного короновірусу в столиці України, мер міста Віталій Кличко наклав обмеження на проведення навчання у всіх міських закладах освіти, на проведення масових розваг, конференцій та навіть на відвідування комерційних розважальних комлексів та кінотеатрів. 

Друзі! Щоб упередити можливе розповсюдження захворювання на коронавірус, влада столиці затвердила план протиепідемічних заходів та обмежень. Хоча в Києві поки не зареєстровано жодного випадку захворювання на коронавірус, ми вирішили не чекати і убезпечити мешканців міста. Превентивні заходи в Києві запроваджуємо з 12 березня. Попередньо – до кінця березня.Зокрема, буде тимчасово обмежений освітній процес в закладах загальної та вищої освіти. В дитячих садочках. У мистецьких, спортивних школах та інших. Також обмежуємо проведення масових заходів у столиці. Це стосується і концертів, конференцій, кіносеансів та інших заходів. Закритими будуть і розважальні центри та розважальні зони в шопінг-молах.Друзі! Ніякої паніки! Відповідально ставимося до свого здоров’я, дотримуємося правил гігієни. А якщо почуваєтеся зле, – одразу звертайтеся до лікаря. Бережіть себе і тих, хто поруч! Разом ми все подолаємо!

Опубліковано Віталієм Кличком Середа, 11 березня 2020 р.

Мер у своєму зверненні наголошує на інформації про відсутність випадків захворювання в Києві та пояснює введення обмежень на масові зібрання виключно профілактичною ціллю. 

Що це означає для бізнесу? 

Бізнес має забезпечити усі засоби для захисту своїх працівників у випадку поширення короновірусу в Україні.
√ Якщо робочі процеси можна вести дистанційно – за допомогою листування, дзвінків та відеозв’язку, доцільно передбачити графік та умови для віддаленої роботи. 

Зараз найкращий час для активації ситуативного та діджитал-маркетингу. 

Що це означає для маркетологів? 

Ситуативний маркетинг може дати бізнесу можливість потужно прозвучати на ринку –  лише проголосивши свою думку щодо змін та ситуації. Таким чином привернути до себе увагу, додати до свого бренду цінності для існуючої аудиторії, залучили лояльність нової цільової аудиторії тощо. 

Зараз золотий час для діджитал-маркетингу: 

  • найкраща можливість для поширення повідомлення бренду;
  • можна досягнути максимального охоплення аудиторії онлайн;
  • ефективно застосовувати ситуативний маркетинг для просування продуктів компанії онлайн;
  • найбільша концентрація уваги користувачів онлайн створює умови для  відриву від конкурентів.

Зараз якраз той момент, коли бізнес може усвідомити тренд омніканального просування – коли традиційний маркетинг та діджитал-маркетинг стає одним цілим.

Сподіваємося швидко пройти цей крок, але спробувати усі можливості для прориву бізнесу під час кризи. 

Є безліз світових кейсів, як бізнеси проголосили свою позицію щодо короновірусу та під час тривожних карантинів ефективно наповнили онлайн-простір аудиторії своїм діджитал-контентом. Це історії про прорив бізнесу та вихід на нові показники прибутків, залучення нової цільової аудиторії з довгостроковою перспективою. 

Підписуйтеся на наш Telegram-канал: https://t.me/proideicom
Просувайтеся в кар’єрі з нами: Події для маркетологів в Україні: Календар

Читати більше: Як виглядає сучасне PR-агентство?
Читати більше: Тренди та бренди. Чи варто бізнесу йти в TikTok?10 цитат для вашего бизнеса. 

  • Поділитися:

Колектив інформаційного бізнес-порталу "PRO Ідеї. Головні новини маркетингу" складається з проактивних маркетологів, діджитал-маркетологів, PR-менеджерів, бренд-менеджерів, SMM-менеджерів, HR-менеджерів, дизайнерів, журналістів та письменників.

Для пошуку натисніть Enter, для виходу натисніть ESC.