В англійському словнику слів та фраз англомовного сленгу Urban Dictionary з’явилися нові слова – Covidiot, COVID boomer, Coroned, Coronic, COVIDgilent, Сovidpaper, Covidcation.

Поширення пандемії коронавірусу спричинило виникнення нових слів в англійській мові на позначення явищ, що відбуваться у сучасному суспільстві.

Що ж вони означають? 

Сovidiot

Людина, яка за часів пандемічної кризи зберігає надмірну кількість їжі та туалетного паперу, більше, ніж сім’я з восьми осіб могла б з’їсти та використати це за рік, не дбаючи про добробут та потреби інших людей, купуючи абсолютно все для заводовелення лише своїх потреб. Це люди, за великим рахунком, мають стадовий менталітет і ненавмисно створюють загрозу для великої кількості населення, поширюючи неправду, чутки та домисли. 

COVID boomer 

Назва на позначення наступного покоління, яка непередбачувано виникла на основі запровадження карантинів та самоізоляції у всьому світі через пандемію COVID-19, коли люди зачинилися в своїх будинках, збільшуючи шанси на продовження роду, особливо серед міленіалів, оскільки вони, як вважається, мають менший ризик і тому почувають себе в більшій безпеці.

COVID-бумери народяться приблизно через 9 місяців після блокування, наприклад, починаючи з грудня 2020 року. Відтак, грудень 2020 року – це початок генерації COVID-бумерів. 

Coroned

Коронований (вимовляється: “ker-row-nid”) – це британське сленгове слово на позначення особи, хто заразився коронавірусом.

Додаючи суфікс “ed” в кінці слова “corona” (без літери “a”), слово стає дієсловом минулого часу. Тобто сoroned – це також той, хто перехворів коронавірусом. 

Coronic

Людина, яка заразилася коронавірусом.

COVIDgilent

Назва відповідального ставлення до небезпеки зараження вірусом COVID-19. 

Сovidpaper

Туалетний папір отримав таку назву через надмірний попит у всьому світі, коли покупці навіжено розмітали пачки туалетного паперу в надмірній кількості з полиць усіх супермаркетів. 

Covidcation

Назва способу життя та проведення часу під час пандемії COVID-19. 

Усі ці слова виникли у березні 2020 року, зараз вони займають топові місця серед нових найбільш популярних англомовних сленгів у всьому світі. Щодня до їх значень додаються нові характеристики, які фіксують нові прояви поведінки людей під час пандемії коронавірусу. 

 

Читати більше: Инфлюенсер-маркетинг. trendHERO запустил поиск по блогерам
Читати більше: Віталій Дяченко, UppLabs: OurCrowd Global Investor Summit 2020