Нові креативні кампанії всесвітньовідомих брендів за січень 2022 року.

Isaia – Я йду на пляж в піджаку (I’m going to the beach wearing a jacket)

“Неаполітанський бренд повертається до місцевого духу та атмосфери, пов’язаної з затокою перед Везувієм, символічним наріжним каменем міського пейзажу. У водній акробатиці вулкан неначе прокинувся від заціпеніння – чітка метафора початкової новизни. У короткометражному фільмі показано культовий костюм неаполітанського пошиття, виготовлений із екслюзиву Дому, водовідштовхувальної тканини AquaFabric. Ще раз підтверджується своєрідне бачення бренду Casalnuovo: людина, яка поєднує інновації та сильну сучасну душу з традиціями унікального пошиття одягу з довгою та престижною історією”.

 

TravisMathew – Ідельні брюки з Крісом Паттом (Chris Pratt x The Perfect Pant)

“Ви вірите, що досконалість існує? Якщо ви схожі на Кріса Пратта, ви зрозумієте це, як тільки ви спробуєте наші Perfect Pant, Open To Close. Завдяки дизайну, розробленому для мобільності, і тканини, створеної для легкого розтягування та повного відновлення, відкрийте для себе комфорт, продуктивність і стиль наших ідеальних штанів. Тепер ви можете задатися питанням: «А чи можуть ідеальні штани зробити мене ідеальним?» Ну… ні. Але це може змусити вас виглядати ідеально. Не вірите нам? Візьміть це від Кріса Пратта. «Ці штани буквально ідеальні», — сказав він, примірявши Open To Close. «Вони зручні, еластичні, універсальні…» Найпопулярніші штани Open To Close – це не тільки чудові відчуття, але й ідеальні штани для будь-якої діяльності. Від поля для гольфу, до роботи, до пива з хлопцями, ці легкі та зручні штани ніколи не статуть неправильним вибором. І дев’ять різних кольорів, включно з вересовими, роблять їхній рівень універсальності високим. Брюки TravisMathew’s Perfect Pant виготовлені з високоякісної тканини, яка відрізняється підвищеною м’якістю та еластичністю. Невимушений вигляд і легкість роблять Open To Close улюбленим не тільки Кріса Пратта, але й професійних спортсменів, таких як гравці в гольф Джон Рам і Сем Бернс. Нижня лінія? Це одні штани, в яких ви можете залишатися цілий день — або від відкриття до закриття.”

 

G-Star RAW – Ритм деніму (The Rhythm of Denim)

Вистукуючи ритми один одному, одягаючись у новітні джинси, зірки The Rhythm of Denim — це не лише талановиті професіонали перед камерою, а й витончена хореографія Джека Еванса. Цей привабливий (і спокусливий) фільм містить прохолодну й сучасну атмосферу.

 

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

 

 

 

@proidei.com Reply to @yaroslav_she Чому виникло таке хибне ставлення до маркетологів❓ #маркетинг #таргетолог #продвижение #бизнес ♬ No1 – Юлианна Караулова

 

 

Послуги PRO Ідеї