Про нову креативну кампанію Crello від Fedoriv Agency.

Компанія Crello оприлюднила серію з п’яти роликів, які запевняють нас не турбувати експертів для виконання легких задач, адже це збереже не тільки гроші та час, а й ще і нерви дизайнера. У відео ви побачите п’ять ситуацій, де можна обійтися без зайвої допомоги.

Ми не кличемо шеф-кухаря, щоб заварити чай, не запрошуємо оперну співачку, щоб прокинутися зранку, так само нам не потрібен професійний дизайнер, щоб створити простий і гарний візуальний контент — це можливо завдяки Crello.   

#Повар

#Стриптизер

#Стоматолог

#Пожежник

#Опера

                                 

“Незалежно від того, хто користувач —  він зможе в кілька кліків створити крутий дизайн або відео. Ми звернулися до Fedoriv Agency і зняли легку іронічну рекламу, яка передає парадокс того, що багато творців контенту — будь то маркетологи, есемемники або власники невеликого бізнесу, занадто серйозно ставляться до його створення, коли в більшості випадків їм для цього професіонал не потрібен. Нам сподобалася концепція транслювати цю ідею через приклади інших професій і завдань, з якими люди стикаються щодня. У наш час важлива швидкість, гнучкість і сміливість, тому можна не залежати ні від кого, не чекати, а просто брати і робити самому”, — зазначає засновник компанії Crello Дмитро Сергєєв. 


У серпні бренду Crello виповнилося три роки.

Реклама від Fedoriv Agency покликана посилити його впізнаваність і залучити нових користувачів, що до сих пір ігнорували або не знали про можливості онлайн редакторів.

 

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: