Дослідження, яке проводилось Facebook,  демонструє, що споживачі хочуть бути представленими та бачити різноманітність і включеність в Інтернет-рекламу за расовою, статевою, сексуальною орієнтацією та здібностями. 

Дослідження, проведене у партнерстві з Інститутом ґендеру в ЗМІ Джини Девіс, спиралося на опитування 1200 людей, огляд понад 1200 досліджень життя брендів та аналіз 1022 глобальних відеорекламних оголошень у Facebook.

Незважаючи на те, що споживачі хочуть бачити різноманітність та залученість в рекламу, дослідження показало, що онлайн-реклама все ще піддається помилковому та недостатньому представленню із застосуванням кліше та стереотипів.

•  Жінки частіше в 14 разів демонструють відкритий одяг.

•  Чоловіки в 2,4 рази частіше представляються злими, і рідше – як щасливими (в 1,4 рази).

•  Люди з обмеженими можливостями та члени спільноти ЛГБТ недостатньо представлені в Інтернет-рекламі – 1,1% та 0,3% відповідно.

 “Це дослідження, одне з перших досліджень такого роду щодо недооцінки та викривлення інформації в Інтернет-рекламі, підкреслює, де і як ми можемо зробити краще. Нам потрібно це правильно зрозуміти “, – зазначила в заяві Нада Стіррат, віце-президент глобальної бізнес-групи Facebook у Північній Америці.

•  71% споживачів очікують, що бренди сприятимуть різноманітності та їхньому залученню в  Інтернет-рекламу.

•  54% користувачів не відчувають себе повною мірою представленими в Інтернет-рекламі.

•  59% опитуваних більш лояльно ставляться та вважають за краще купувати у брендів, котрі виступають за різноманітність залучення в Інтернет-рекламі.

Висновки Facebook підтверджують, що різноманітність та включення в Інтернет-рекламу можуть допомогти брендам взаємодіяти зі споживачами та досягти кращих результатів для бізнесу.

Джерело: Marketing Dive

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: