Чому споживачі не бажають відвідувати фізичні магазини та як бренди можуть заохотити їх до покупок.

Бажання покупок не вщухло, його просто припинили.

Повільне відновлення бажання повернутися в магазини

Станом на зараз, 46% користувачів Інтернету кажуть, що вони будуть більше купувати в Інтернеті після закінчення спалаху COVID-19.

Загалом, країни, що одужують, або ті, хто менше постраждав від спалаху, швидше виявляють бажання повернутися до магазинів – такі як Польща (72%) чи Австралія (66%) – в той час як країни, які найбільше постраждали, прагнуть цього менше, наприклад, Італія ( 38%) або Бразилія (35%). Споживачі в останніх виявляються більш психологічно пораненими внаслідок спалаху і менш схильні повторно відвідувати магазини.

На 17 ринках світу 30% користувачів інтернету погоджуються, що після того, як спалах закінчиться, на рішення придбати щось у брендів будуть впливати найдешевші ціни.

Найвідоміша фінансова дія, яку вживають користувачі Інтернету на 20 ринках – це затримка великих покупок (про це говорять 80%).

Страх невизначенності

Те, що споживачі затягують покупки зараз, означає дещо дуже важливе для ринків та брендів.

Так ми можемо побачити продовження економічно орієнтованого мислення, через побоювання рецесії на горизонті – економічна невизначеність просто додала ще один шар цим звичкам.

41% заявляють, що мають намір чекати дисконтованих рекламних товарів.

Щоб сподобатися цим фінансово консервативним споживачам, бренди можуть пов’язувати акції та знижки з додатковими послугами – такими як збирання замовлення в магазині. Це не лише пропозиція заощадити гроші, але й стимул використати функції, які споживачі могли раніше уникати.

Частка онлайн-покупок

Збільшення онлайн-пошуку/переглядів веб-сайтів перед відвідуванням магазинів ще більше свідчить про те, що внаслідок коронавірусу онлайн буде відігравати ключову роль в клієнтській подорожі перед покупкою. 

Понад 1 з 4 користувачів інтернету (27%) кажуть, що вони будуть шукати/переглядати більше товарів в інтернеті, перш ніж купувати в магазині.

Оскільки кожен із 4 користувачів інтернету виявляє потрібні товари за допомогою реклами в соціальних мережах, ці платформи – будуть продовжувати бути корисними точками дотику, де бізнес може продовжувати залучати нових клієнтів. 

Частина звичок до покупок, до яких ми звикли, вже не досяжні в світі після COVID. Експерти вважають, що вже пройшли дні проб макіяжу та ігор з іграшками на проходах. 

У світі відбувається тотальна перебудова природи шопінгу. Зрушення у сподіваннях споживачів та зміни їх звичок після COVID-19 вимагають зробити покупки швидшими, простішими та безпечнішими. 

 

Джерело: GlobalWebIndex

Читати більше: