Нова рекламна кампанія мережі стоматологічних клінік Дарлін триватиме всю зиму. 

Поки Україна страждає від COVID-19, ситуація зі стоматологічним здоров’ям українців погіршується з кожним днем. Стрес, заїдання проблем солодким, відсутність мотивації ретельно стежити за здоров’ям ротової порожнини, небажання відвідувати лікарів через дотримання правил соціальної дистанції – ускладнюють наявні проблеми із зубами та спричиняють появу нових.

“Стоматологічні клініки Дарлін – це найстерильніше місце, де дотримуються усіх заходів епідеміологічної безпеки, де введено додаткові стандарти сервісу для того, щоб відвідувати лікарів-стоматологів було безпечно та просто, як у докарантинному минулому”, – повідомляє Ліна Білоненко, засновник та керівник мережі сучасних стоматологічних клінік Дарлін. “Ми розуміємо ситуацію в Україні, тому вирішили направити маркетинговий бюджет не на креативну святкову контент-кампанію, а на подарунки для наших пацієнтів та всім, хто в них потребує. Щотижня ми даруємо безкоштовні консультації наших фахівців мережі та рентген-діагностику, якщо вона необхідна під час консультації”.

Рекламна кампанія Дарлін “Зима Подарунків” розпочалася у грудні. На початку кожного тижня на соціальних сторінках компанії (Facebook та Instagram) оголошується про запис на безкоштовні консультації до різних спеціалістів.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Мережа клінік Дарлін (@darlin_clinic)

Перший тиждень був присвячений запису до лікаря-ортодонта, зараз триває запис до дитячих стоматологів, напрямок наступного тижня – зараз таємниця, а наприкінці місяця серед підписників клініки в соціальних мережах буде розіграно коштовний приз – ультразвукову щітку Philips.

Дізнатися про умови “Зими Подарунків” в Дарлін: перехід на сайт

Мережа стоматологічних клінік Дарлін – це 4 сучасні стоматологічні клініки в Києві (Нивки, Позняки, Дарниця, Троєщина). В Дарлін надається повний спектр стоматологічних послуг, включаючи сучасну цифрову діагностику, комплексні консультації та безпечний медикаментозний сон для лікування дорослих та дітей. Штат клініки налічує 42 лікаря-стоматолога, ЛОРа, гнатолога. Найпопулярнішими напрямками лікування є реставрації зубів, відбілювання зубів, дитяча стоматологія, ортодонтичне лікування брекетами, реставрація керамічними вінірами, імпланація та хірургічні операції. 

 

Послуги PRO Ідеї

Лина Билоненко, Darlin: Стоматология — это дело моей жизни, это в первую очередь медицина, а только потом бизнес

Читати більше: