Мережа стоматологічних клінік Дарлін підбила підсумки гібридної рекламної кампанії «Зима подарунків в Дарлін» і ділиться головними висновками.

Про те, як столичні споживачі стоматологічних послуг взаємодіють з рекламою, на що реагують найбільше, і чому рекламна кампанія без витрат на продакшн – цілком раціональне та ефективне рішення в турбулентний час, розповіли нам представники компанії.

«Наприкінці 2020 ми відмовилися від видатків на продакш рекламних роликів. І все тепло та турботу, які планували внести у святкові відео для реклами, ми вирішили передати нашим пацієнтам прямо – з рук в руки. Так виникла ідея не просувати гарну упаковку нашого бізнесу, а замість цього дати нашим пацієнтам найкращі ціни на високоякісні стоматологічні послуги, різноманітні знижки та подарунки. У рамках «Зими подарунків в Дарлін» ми дарували безкоштовні консультації різних фахівців наших клінік, знижки на послуги та різноманітні корисні набори для догляду за ротовою порожниною та зубів», – розповіла головний лікар та засновник мережі стоматологічних клінік Дарлін Ліна Білоненко.

Через відсутність потреби просувати охоплюючі рекламні кампанії було скорочено кількість та регулярність онлайн-просування, однак за період свят компанії вдалося збільшити трафік сайту, показники охоплення, активність підписників в соціальних мережах компанії та залучити нову рекордну кількість нових пацієнтів. 

Для просування акційних пропозицій команда компанії створювала креативні ролики in-house

https://youtu.be/aga9Jh1zbrA

 

Опитування клієнтів

З метою встановити оцінку рівня сервісу компанії та дізнатися реакцію на діючу програму заохочень в рамках “Зими подарунків Дарлін”, компанія провела опитування пацієнтів. За результатами цього дослідження було встановлено, що найголовнішими причинами повернення пацієнтів в повному обсязі та залучення нових у святковий період на фоні пандемії коронавірусу були: 

•  61%довіра до бренду Дарлін – пацієнти були впевнені, що в клініках мережі безпечно, тому відвідували процедури без відтермінування та приводили рідних та знайомих;
•  27% – оцінили подарунки пацієнтам замість надокучливої реклами інших брендів. Пацієнти мережі зустріли із захопленням щотижневі акційні пропозиції в рамках “Зими подарунків в Дарлін”, адже багато планових процедур їм вдалося пройти безкоштовно або зі значними знижками. *Цей пункт найбільше вибрали нові пацієнти, які дізналися про акційні пропозиції з соціальних мереж компанії – у Facebook, Instagram та YouTube
•  12% – сподобалося якісне живе спілкування з пацієнтами. Пацієнти клініки пояснили свій голос тим, що в часи надокучливих креативних роликів та ідеальних соціальних сторінок різних брендів, не всі бізнеси надають персоналізований підхід. Тому в Дарлін їм імпонує те, що вони мають можливість отримати однаково якісний сервіс – як офлайн, так і онлайн. Вони відзначили, що відчувають, що з ними завжди тримають зв’язок, спілкуються, готові допомогти чи просто проконсультувати, незалежно від того, з якою метою було звернення. 

Нестабільний 2020 рік плавно перейшов у невідомий 2021, і ті бізнеси, які концентруються на своїй меті та споживачах, будуть продовжувати експериментувати, моделювати маркетинг, тестувати нові формати просування та комунікації зі споживачами.

Стоматологічний бізнес відрізняється від будь-якого іншого тим, що він будується, в першу чергу, на довірі. Реклама може привернути увагу до бренду, але коли стан здоров’я сигналізує про проблему, пацієнт вибере лише того, кому справді вірить.

Кейс бренду Дарлін підтверджує гіпотезу про найдієвіший маркетинг в часи COVID-19: персоналізація – це не якісний таргетинг на уявну цільову аудиторію, не звернення за іменем в email-розсилці на базу клієнтів, а пряме живе спілкування зі споживачем. Це складно, але тільки так можна почути його бажання, зауваження та сподівання, щоб підібрати ключ до його довіри, підтримати та підбадьорити в такі складні часи.

Компанія Дарлін планує продовжити вдалий досвід робити подарунки й запрошує стежити за новими акціями на сайті компанії (перехід тут) та в соцмережах (перехід тут). 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: