Мережа стоматологічних клінік Дарлін в Києві запускає нову рекламну кампанію “З турботою про ваших БАТЬКІВ 💚”.

Дарлін культивує здорові звички не лише серед своїх пацієнтів, читачів сайту компанії та підписників в соцмережах, розповідаючи про догляд за ротовою порожниною та зубами та показуючи реальні кейси лікування пацієнтів, а й докладає усіх зусиль, щоб здорова посмішка була у кожного, у будь-якому віці, соціальному статусі та в будь-який час. Навіть у такий складний та тривожний, як зараз.

Саме тому мережа Дарлін оголосила про старт нової кампанії “З турботою про ваших БАТЬКІВ 💚”, яка направлена на покращення життя батьків пацієнтів.

“Подаруйте своїм люблячим батькам здорову посмішку, впевненість та щасливе майбутнє!  У час, коли турбота про здоров’я – є одним з найважливіших пріоритетів, Дарлін розпочинає нову кампанію про здоров’я батьків #darlinloveparents​ та дарує вам чудову нагоду висловити свої почуття до найдорожчих у житті людей – ваших батьків”, – розповідає головний лікар та засновник мережі стоматологічних клінік Дарлін Ліна Білоненко.

 З 1 травня до 31 серпня 2021 року в мережі клінік Дарлін буде проходити велика кількість активностей, які допоможуть дорослим пацієнтам та усім батькам пацієнтів Дарлін дізнатися більше про здоров’я зубів та ротової порожнини, в соціальних мережах компанії будуть проходити розіграші подарунків для здоров’я батьків пацієнтів, а пацієнти, які підписані на email-розсилку Дарлін отримуватимуть спеціальні пропозиції в подарунок для своїх батьків. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Мережа клінік Дарлін (@darlin_clinic)

 

Підписуйтеся та слідкуйте за оновленнями Дарлін. 

 

Дивіться новий випуск найяскравіших новин маркетингу

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: