Global Web Index опублікував нове дослідження про користувачів інтернету, які цікавляться інтернет-знайомствами. 

Станом на зараз, 31% одиноких користувачів інтернету в усьому світі є онлайн-дейтерами, тобто тими, хто користується онлайн-додатками для знайомств.

Серед них – 61% чоловіків і 39% жінок. Протягом 2019 року ці цифри змінилися – жінок стало більше на 2%, і, відповідно, чоловіків стало на 2% менше.

Онлайн-дейтери – це ті, хто використовував онлайн-додаток або онлайн-службу знайомств протягом останнього місяця на будь-якому пристрої або використовував мобільні або планшетні програми для знайомств і дружби.

Інтернет-знайомства користуються популярністю переважно серед молодшої аудиторії. 85% користувачів додатків для знайомств – у віці до 34 років.

Співвідношення користувачів Інтернету, які є дейтерами в Латинській Америці, Європі та Північній Америці, коливається в діапазоні від 25% до 35%.

Тим часом 42% користувачів інтернету в Азії є дейтерами в інтернеті. Цей високий відсоток потенційно може бути пояснений тенденцією азіатських ринків швидше впроваджувати нові діджитал-технології.

З іншого боку, лише 14% користувачів Інтернету на Близькому Сході та в Африці є інтернет-дейтерами. Ця суттєва різниця може бути обумовлена культурними відмінностями та / або різними рівнями охоплення технологій.

Чому конфіденційність даних є актуальною проблемою

Всі ми стали жертвою інциденту, коли одну хвилину назад ви розмовляли з другом про плани на День святого Валентина, і раптом на своєму телефоні ви бачите оголошення, пов’язані з Днем Валентина. Який дивний, та не такий вже й випадковий збіг!

Оскільки більше брендів звертається до даних споживачів як до ресурсу, споживачі все більше переусвідомлюють своє ставлення до інформації, якою вони діляться в інтернеті, і зберігають рівень скептицизму щодо того, як їх дані використовуються.

Незважаючи на те, що епоха інтернету пов’язала всіх людей у всьому світі, інтернет-дейтери особливо прагнуть, щоб їх конфіденційність в інтернеті було збережено, і не обов’язково чи зовсім не хочуть, щоб технології та інтернет були вбудовані у кожен аспект їхнього життя. 

  67% онлайн-дейтерів кажуть, що інтернет змушує їх відчувати себе ближче до людей.

Але 63% із цих дейтерів також стурбовані тим, як компанії використовують їх особисті дані, і стурбовані тим, що інтернет порушує їх особисту конфіденційність. Більше половини цієї аудиторії вже воліє бути анонімними під час користування інтернетом з міркувань щодо безпеки інформації, своєї приватності та загалом життя. 

Протягом останнього року проблеми з конфіденційністю постійно зростали та акцентувалися, однак і продовжує рости віра в те, що інтернет-знайомства дають дейтерам відчуття, що вони не самотні. 

Джерело статистики: Global Web Index, 2020

 

Підписуйтеся на наш Telegram-канал: https://t.me/proideicom
Просувайтеся в кар’єрі з нами: Події для маркетологів в Україні: Календар


Читати більше: 5 вагомих причин створити YouTube-канал для вашого бізнесу
Читати більше: Хто твій клієнт? 19% користувачів інтернету в світі – мами онлайн