Дані Sensor Tower показують, що європейці витратили понад 780 мільйонів доларів на програми для знайомств і соціальних відкриттів у 2021 році, що на 30% більше, ніж за рік.

Згідно з даними Sensor Tower Usage Intelligence, за останні три роки в Європі помітно зросли додатки категорії «Знайомства». У січні 2022 року глобальне використання Tinder, Bumble і Hinge разом зросло майже на 20% у порівнянні з тим же місяцем 2019 року.

Звіт Sensor Tower про стан додатків для побачень і соціальних відкриттів у Європі показує останні тенденції споживчих витрат і витрати на цифрову рекламу серед найкращі програми для знайомств на європейських ринках.

У 2021 році зріс дохід від програми знайомств і соціального відкриття

У 2021 році європейці витратили понад 780 мільйонів доларів на програми для знайомств і соціальних відкриттів, що призвело до 30% зростання місячного доходу на піку в липні. Tinder і Badoo були найприбутковішими додатками для знайомств на континенті, тоді як Azar і LivU, програми для відеочату в реальному часі, були найпопулярнішими додатками Social Discovery.

Прогноз Sensor Tower передбачає, що європейці збираються витратити понад 200 мільйонів доларів на покупки в додатках для знайомств і соціальних відкриттів у першому кварталі 2022 року, або 1600 доларів за хвилину.

європейські програми для знайомств із зростанням витрат споживачів

Social Discovery може мати значні можливості для зростання серед молодих європейців

З моменту виникнення пандемії COVID-19 у категорії Social Discovery відбулося значне зростання кількості встановлень, які вперше встановлені, і наші дані показують, що вона має великий потенціал зростання серед демографічних груп у віці від 20 до 34 років. У 2021 році Туреччина була одним із найбільш конкурентоспроможних ринків для додатків Social Discovery, за нею йшли російський та французький ринки. 

Німеччина та Італія можуть мати найбільші можливості для програм Social Discovery, оскільки ці країни мають відносно низький рівень проникнення завантажень у регіоні.

social-discover-apps-growth-opportunities

Hinge зосереджує свій бюджет на мобільну рекламу на публікаціях з посиланнями на Facebook

Рекламодавці додатків для знайомств віддають перевагу Facebook як рекламному каналу. Згідно з нашими даними Pathmatics by Sensor Tower, Hinge інвестувала майже 98 відсотків свого рекламного бюджету Facebook у публікації посилань і 2 відсотки у відео-пости у Великобританії, Німеччині, Франції та Італії. Додаток, який називає себе додатком для знайомств, «призначеним для видалення», використовував 41 унікальний креатив, який отримав понад 13 мільйонів показів на ринку Великобританії протягом 2021 року.

 

dating-advertisers-spend-on-facebook

 

Оскільки у 2021 році кількість встановлень додатків категорії “Знайомства та соціального виявлення” досягне 112 мільйонів, за нашим прогнозом, кількість завантажень досягне 28 мільйонів у першому кварталі 22 року. Додатки в категорії можуть продовжувати розширюватися та пропонувати комплексні варіанти підписки, що потенційно призведе до зростання конкуренції за увагу споживачів у найближчі місяці.

Джерело: Sensor Tower

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

@proidei.com #instagram #smm #маркетинг ♬ Волшебная музыка – 阿吉野马

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook, LinkedInInstagram, дивіться нас в YouTube та TikTok, і обов’язково підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: